TCL 65C745 65 inç 4K QLED Google TV

Kodla Büyü

BayTerapi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar mrb. bu tv yi almayı düşünüyorum. amazon da şuan 32.500 tl . 2 sorum olacak. 1. si bu tv 120 hz o anlamda beni fiyat performans olarak cezbetti. evde genel anlamda film izlemek için düşünüyorum. görüntü kalitesi o sebeple önemli. daha bir sürü özellik var ama o şuan o kadar önemli değil. fiyat konusunda sıkıntım var, bir ara ekim sonunda 29.500 fiyat gördü. o sebeple 3.000 tl fark var şuan ekim sonuna göre. şimdi 2. soru olarak amazon kullanan arkadaşlar var ise bu tv için bir indirim kuponu ya da bir almam ( aynı zamanda uygun fiyata ) ile alakalı yorum yapabilecek olan var mı acaba ? çok selamlar.

ben bunu aldım.
hem fiyat iyi hemde webos.
kendini lg zannediyor, lg thinq programı ile uzaktan kontrol ediliyor; telefondan resim gösterme, netflix lisansı vs herşey tastamam

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-11-21 at 17.36.41.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-21 at 17.36.41.jpeg
    39.1 KB · Görüntüleme: 151
Ben 75 inc bir TCL televizyonu Amazondan aldım. wifi'si arızalı çıktı hemen yenisini gönderdiler. Bu kadar büyük meblağlı bir alışveriş için Amazon iyi bir tercih.

Ben 75 inc bir TCL televizyonu Amazondan aldım. wifi'si arızalı çıktı hemen yenisini gönderdiler. Bu kadar büyük meblağlı bir alışveriş için Amazon iyi bir tercih.
evet ben de amazon sitesinden memnunum hcm. bakalım artık bir karar vereceğim ben de... en büyük üzelliği google tv ve 120 Hz olması

Ben biraz ekonomi yaptım. Tcl 50p735 aldım. Hız kanal geçişi renkler yani herşey çok iyi gibi. 1 ay oldu. Umarım sürer böyle. Android i benim Mİtv den daha hızlı çalışıyor

Geri