Tayyip-Bilal Erdoğan Dinlemeye Takılan Telefon kaydı

Kodla Büyü
1- habertürk sitesi ve gazetesinin tayyip ve fatih arasındaki konuşmalardan sonra paçavradan farkı kalmamıştır.
2- nasreddin hoca fıkrası gibi bir ülke olduk. hani demiş ya muhterem "hırsızın hiç mi suçu yok". dinleme gayette yasal bir dinleme, bak ortalığı bok götürüyor. bilal oğlan ifade vermesi için çağrılıyor. ortada izlenmesi ve dinlenmesi gereken bir durum oluşmuş ki dinleniyor. o yüzden ama dinlemeler yasal değil, etik değil gibi laflar etmeyin.
3- son olaylardan sonra bu ülkede aşağıda linki verdiğim mallar ile aynı havayı soluduğum için utanıyorum. bu güne kadar sosyal ortamlardan kimseye hakaret etmemeye özellikle dikkat ederim, rencide edici kelimeler kullanmamaya çalışırım. ama bir aralar çok kullandıkları bir laf vardı. edep yahu.
https://www.youtube.com/watch?v=9-BqiYLD55o
https://www.youtube.com/watch?v=L5_tjAqZ_eE

sizin okuyacağınız üniversiteninde, bölümünde köküne kibrit suyu.

Şimdi sağı solu bir tarafa koyacak olursak ben şu durumu garip karşılıyorum:

Ergenekon davasında delil diye sunulan şeylerin montaj olmadığı konusunda %100 emin olan yurdum insanı, iş başbakana gelince nasıl bu derecede emin olabiliyor? Hele ki 2003'te hazırlanan sözde darbe metninin 2007'de piyasaya sürülen Calibri fontuyla hazırlandığı gerçeği ortaya çıktıktan ve bilirkişi raporuyla onaylandıktan sonra...

easytr' Alıntı:
habertürkle ne alakası var. ben bunu öğlende okudum, şimdi ilk çıkan linki yapıştırdım, bu haberi vermeyen site yok. senin amacın içerik hoşuna gitmemiş olucakki siteye atıp tutarak laf kalabalığı yapmak. birgül ayman güler bu lafları söylemedi diyemiyoda veren siteye laf atıyo. sorun burda işte senin okuduğun ilimde sorun, önce kendini sorgula. ayrıca edep ahlak konusunda yoksunluğu bulunanlar, bunun edebiyatını en çok yapanlardır,tıpkı sen gibi. nokta. adam olana bu laflar yeter.

bu milletin iradesine koyun diyende oldu, hakaret edende oldu. görülen o ki tünelin sonunu şimdiden görenler hakaretlere başlamışlar...

@easytr hocam ben habertürkte çıkan haber ile alakalı yorum yapmadım, fatih ve tayyip arasındaki konuşmalardan sonra gözümdeki değerinden bahsettim. yazdığım yazıda habertürk yalan haber yazıyor diye bir şey demedim.

@easytr hocam senin için, bu son olaylardan sonra rahatsa, sıkıntı yok. aynen devam. ayrıca beni tanımadan edep, ahlak yoksunu demene alındım.

bak o başlık silindi.. orada da sana sormuştum: cemaati nerede savundum?? bir tane yorumumu göster bununla ilgili..

cemaatle alakam olmadığını bir türlü algılayamadın.. neyi savunduğum gayet net.. hırsızlığın, rüşvetin, yolsuzluğun, halka zarar veren her türlü ahlaksızlığın karşısındayım.. siyasi görüşümü merak ediyorsan; buna göre tartışacaksan, sosyalistim, her mevzuya halkçı bakış açısıyla yaklaşırım.. AÇIK ve NET!

1795548_668553506534356_103931633_n.jpg

easytr' Alıntı:
ben kaçak güreşenlere cevap vermiyorum. cemaati savunup cemaatten örnek verilince banane cemaatten diyenlere cevap vermiyorum. mertçe ne olduğu belli olan neyi savunduğu belli olanlar muhatabım. aksi halde zamanımı boşa harcamış olurum
ha cemaat yaptı ha başkası olay önemli deilmi?
önce yolsuzluğu sonra cemaati eleştirelim demiyor kimse,nden kimse bir savcı çıksında deleti temizlesin demiyorlar.

cahraz' Alıntı:
easytr' Alıntı:
ben kaçak güreşenlere cevap vermiyorum. cemaati savunup cemaatten örnek verilince banane cemaatten diyenlere cevap vermiyorum. mertçe ne olduğu belli olan neyi savunduğu belli olanlar muhatabım. aksi halde zamanımı boşa harcamış olurum
ha cemaat yaptı ha başkası olay önemli deilmi?
önce yolsuzluğu sonra cemaati eleştirelim demiyor kimse,nden kimse bir savcı çıksında deleti temizlesin demiyorlar.

hocam şimdilerde AK yorumculardan bazıları, "büyük ihtimalle küçük boyutlu bir yolsuzluk yapılmış gibi görünüyor.. fakat bundan daha önemlisi bizim derhal bürokratik vesayetten kurtulmamız gerek.." gibi yorumlar yapıyorlar.. hem komik, hem hırsızlığın yanında duracak kadar aşağılık..

Teknoloji Bakanı Fikri Işık: "Ben o ses kayıtlarını ilk dinlediğimde çok açık bir montaj olduğunu hissettim. Bu çok açık ve net bir montaj. Teknik incelemeyi gerektirmeyecek kadar açık bir montaj olduğu ortada"

Ses kaydını TRT'den sonra DSİ ve Milli Piyango Genel Müdürlüğü de inceleyecek...
TUBİTAK: ''Ses kayıtlarıyla ilgili açtığımız tarot falı, bakanımızın hislerini doğrular nitelikte...''
Son olarak Diyanet İşleri Başkanlığı'na da incelettirilen kayıtların Allah'ın izniyle montaj olduğu açıklandı...

Zaytung

orebro' Alıntı:
Teknoloji Bakanı Fikri Işık: "Ben o ses kayıtlarını ilk dinlediğimde çok açık bir montaj olduğunu hissettim. Bu çok açık ve net bir montaj. Teknik incelemeyi gerektirmeyecek kadar açık bir montaj olduğu ortada"

Ses kaydını TRT'den sonra DSİ ve Milli Piyango Genel Müdürlüğü de inceleyecek...
TUBİTAK: ''Ses kayıtlarıyla ilgili açtığımız tarot falı, bakanımızın hislerini doğrular nitelikte...''
Son olarak Diyanet İşleri Başkanlığı'na da incelettirilen kayıtların Allah'ın izniyle montaj olduğu açıklandı...

Zaytung

zaten bizde bilim, teknoloji falan hikaye hocam. kopya olur, ortalık yıkılır, biri kafasına göre açıklama yapar, diğeri tatmin olur. ses kayıtları ortalıkta dolanır, montaj olduğu hissedilir.

az çok tanıdıysam bu kişileri, bu kayıtlar montaj olsa, yanına bir sürü kişi alır, elinde kartona bastırdığı resimlerle açıklamalar yapardı. kaç gün oldu ses yok. sesi geçtim hareket yok.

bu arada @easytr hocam ben şahsın adına bir şey yazmadım. o yüzden alınmana gerek yok. ama sen, beni işaret ettin, hoş olmadı.

"bu devirde babana bile güvenmeyeceksin. güya kriptolu hat dinlenemiyordu!" Bilal E.

sorular çokta hükümetten açıklama yok e madem dinleniyorsun başında bulunan MİT başkanın bundan haberi yokmu.Yoksa görevinde başarılı değildir onu da al görevden.
İşin kolayı da bulunmuş Ne çıkarsa cemaat e
Cemaat ten önce
balyoz a
ergenekona
Dış Güçlerin Oyunu
Faiz Lobisi

Diye diye uyuttular bizi

Re: Ynt: Tayyip-Bilal Erdoğan Dinlemeye Takılan Telefon kaydı

yadigartbaykal' Alıntı:
biraz şu gözlükleri çıkarıp farklı kaynaklardan haber okursanız belki siz de biraz da olsa analiz yapar kendi fikrinizi söyleyebilirsiniz!

Başbakan etrafta böcek dinleme ihtimaline karşı sessiz konuşuyor. Telefonu kriptolu olduğu için çekinmeden herşeyi konuşabiliyor.
Ertesi gün açıklamalarında kriptolu telefonları bile dinliyorlar diyip tübitaktan 5 kişiyi görevden alınıyor...
Kısaca kendini ele vermiş oluyor.

Madem buna montaj diyorsunuz, neden kabataş olayında somut delil bile yokken uçuk kaçık şeylere inandınız?, cami de müezzin içmediler demesine rağmen neden doğruları söylemediniz ve hatta müezzini sürdünüz?

Yahu hocam bunlarda biraz mantık olsa " paraleli bir kenara bırak da, sen çaldın mı, çalmadın mı?" Diye sorarlar en basitinden... Akıl tutulması yaşıyorlar, ayan beyan ortadaki hırsızlığı görmemek için her yöne kıvranıyorlar, bütün aptalca saçma yalanlara inanıyorlar.. psikolojide yer alan "inanıyorsanız yalan değildir" durumunu yaşıyorlar..

Bir de utanmadan 30 mart diyorlar hala!! Ne olacak, %90 alsan ne olacak ki?? Bu senin ahlaksızlığını örtecek mi? En azından asgari bir mantık sergileyin yahu! Sen emniyeti ve yargıyı hallac pamuğu gibi dağıtarak işlemez hale getirmişsin, haber yasağı koyarak halkın haber alma hakkına kilit vurmuşsun, basın ve medyayı baskıyla kontrol altına alıp istemediklerinin yayinlanmasini engellemişsin ve 30 mart diyorsun.. halkın büyük bir kısmının kasetlerin içeriğinden haberi yok hala.. tek bildikleri şu: kasetler var ve bunlar montaj.. bunu da akp'nin satılmış medyasının verdiği yalan haberlerden biliyor.. inanın bu halk kasetleri bir dinlese neyin ne olduğunu anlar da ona göre sandıkta tepkisini gösterir.. siz de en fazla kör fanatikler olarak %10 kalırsınız.. bu sadece kasetlerin ana akın medyada bir ana haber bülteninde yayınlanmasına bakar.. ama oyle bir durum söz konusu değil tabii boyle bir ülkede..

Bunlar ne yaparlarsa yapsınlar, bu pisliği ÖR-TE-ME-YE-CEK-LER!! hala bunu destekleyenler de daima bunun utancını taşıyacaklar.. eninde sonunda yargı üzerindeki baskı kalkacak, bağımsız hale gelecek ve bu ahlaksız hırsızlar bunun hesabını bu halka VE-RE-CEK!!

Ses düzenleme programlarıyla az çok çalışma yapmış bir bilgisayar öğretmeni az çok bunun montaj olup olmadığını rahatlıkla anlar (hissetmez).

Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör , duymak istemeyen kadar sağır olamaz.

Hocam Allah sonumuz hayır eylesin ammaaaa.... Maalesef milletimin gözü kapanmış. Açabilene helal olsun. :verymad:

insanlar maymunlaşıyor

Onlara deniz kenarındaki o memlekette ne olup bittiğini sor. Hani oranın ahalisi, Sebt (Cumartesi) Günü için Allah'ın koyduğu yasağı açıkça çiğniyorlardı… İçlerinde bazıları, diğerlerini yaptıklarından vazgeçirmeye çalışanlara, "Belli ki Allah'ın helâk edeceği veya çok şiddetli bir şekilde cezalandıracağı bir topluluğa ne diye öğüt verip duruyorsunuz?" diyor, onlar da, "Hem Rabb'inize karşı (ma'rufu yayıp münkere mani olma sorumluluğumuz açısından) bir mazeretimiz olsun; hem de, belki gittikleri yolun neticesini görüp, Allah'a bu ölçüde karşı gelmekten sakınırlar diye!" şeklinde cevap veriyorlardı. Derken, kendilerine yapılan bütün hatırlatmaları ve verilen öğütleri tamamen kulak ardı ettiler. Biz de, kötülükleri önlemeye çalışanları kurtarıp, zulmü hayat tarzı haline getirenleri açıktan açığa yapıp durdukları bu taşkınlık ve haddi aşmalarından ötürü derdest ettik ve yoksulluk azabıyla kıvrandırdık. Buna rağmen, serkeşlik edip, yapmaları yasaklanan fiilleri işlemeyi ısrarla sürdürünce de, onlara "Aşağılık ve sefil bir şekilde oraya buraya sığınan, fakat sığındıkları her yerden kovulan maymunlar olun!" dedik."(A'râf Sûresi/7: 163‒166)

fenersa' Alıntı:
istediğiniz kadar kendinizi yırtın 30 martı bekleyin

ya hocam boş konuşma Allah'ını seversen! varsa bir fikrin tezin buyur anlat.. yoksa boş saçma yorumlarınla sunucuda yer işgal etme!
her başlığa 30 mart yazıp kaçıyorsun, papağandan farkın kalmıyor böyle!!

fenersa' Alıntı:
istediğiniz kadar kendinizi yırtın 30 martı bekleyin

lan sümeyyenin trollerinden misin bilmem ama yeter be. sandık kadar kafanıza taş düşsün, sandığa girin de çıkamayın. az oku mantıklı açıklama yap tartışalım, ama bu ne be. 30 martı bekleyin, 30 martı bekleyin. seçimlerde akp'nin aldığı belediye sayısı fazla çıkınca yapılan yanlışlar doğru, çalınan paralar , helal, ölen insanlar canlı mı olacak?

hay sizin adalet anlayışınıza.

her fırsatta ak partiyi karalamaya çalışanlar komik oluyorsunuz. bu sanal mutluluğunuz 30 marrta bitecek. bu millet bu yazılanları okuyor, sizin samimiyetsiz laflarınızı değil;

""İstanbul'a yeni bir havaalanı yapılacak, senelik getirisi 15 milyar Dolar, 30 katrilyon, yani 30 tane 1 trilyon her sene... Kim karşı çıkıyor buna; Almanya ve İngiltere. Dünya havaalanları arasında Türkiye, 20'nci sırada, üçüncü hava limanı bitince, üçüncü sıraya yükseleceğiz. Bizimki tam aktarma noktası, dünyanın ortasında... Uçaklar niye gidip Londra'dan, Frankfurt'tan aktarma yapsın ki... Almanya, sana bırakır mı? İngiltere ve Almanya'nın ekonomisinden 15 milyar Dolar almaya kalkıyorsun. Bu Recep Tayyip Erdoğan çok oluyor... Ne yapıyor; bir de Kanal İstanbul yapacağım. Montrö Antlaşması iptal olacak. 5 milyar Dolar kazanacaksın yılda... Fransa, nükleer santral ile idare ediliyor. Biz yapmaya kalkıyoruz, yapamazsınız; 6 milyar Dolar kâr demek çünkü... Bütün bunlar yanyana konunca 30 milyar Dolar yapıyor, 60 katrilyon. Gezi Platformu da bunlara karşı çıkıyor. Ezilen Amerika, ezilen İngiltere, ezilen Almanya adına karşı çıkıyorlar. Onlar Amerika'ya, İngiltere'ye ve Almanya'ya kölelik yapmakla meşguller"

hatırlanırsa mehmet metinerde kadrolu laf atıcıydı. bu arkadaşta bu işi yapıyor :puhaha:

Geri