Tavsiyeleriniz Benim İçin Çok Değerli...

Kodla Büyü
ikisi de @H_M hocam. 20 saat dersim var 35 kişilik kuduruk sınıflara hemi de :)
hem de btr.
hem de az kuduruk, yaramaz bi oğlum var :)

@Rüzgara karşı hocam pardon yanlış anlamışım :)

Allah bağışlasın Melike hocam :)
Allah kolaylık versin.

**melike**' Alıntı:
ikisi de @H_M hocam. 20 saat dersim var 35 kişilik kuduruk sınıflara hemi de :)
hem de btr.
hem de az kuduruk, yaramaz bi oğlum var :)

@Rüzgara karşı hocam pardon yanlış anlamışım :)
Allah bağışlasın :=)
hocam 20 saat dersin üstüne BTR ağır gelmiyor mu? geçen 2,5 senedir 2. üniversiteden dolayı 16-21 saat derse çalışmıştım. bu sene rahatladığımdan dolayı müdürden ders istedim ama sadece 21 saat verdi. buna rağmen BTR olmadım...

Melike hocam anladığım kadarıyla bi 6-7 senelik(tecrübeli) öğretmensiniz

9. yılım evet
BTR Müdürün zoruyla oldum biraz aslında, hocam sadece siteye haber atsan yeter dedi
ee laboratuvarla btr olsam da olmasam da ben ilgileniyorum
sınıflara da bakmaya çalışıyorum anlayabildiğim kadarıyla, henüz fatih yok zaten okulda

bir de btr olmasam bile programım öyle dağınık ki blok dersleri bile böldüler
mecbur her gün 3.5 a kadar okuldayım
e bari ek ders alayım:)

Hocam bizde doktorlar gibi uzmanlaşma olmadığı için bilgi ve iletişim teknolojilerinin her alanından az çok bir şeyler bilmek gerekiyor. Fen ve Teknoloji öğretmenleri gibi tam uzman olmasalarda Fizik Kimya ve Biyoloji bilmek zorunda kalıyorlar.
Dediğiniz durum ise sadece sizde yok emin olabilirsiniz. Bende aynı durumdaydım. Baktım olmuyor Aof işletmeye başladım bitirdim. Nişan düğün çocuk borç hiçbirşey engel olamadı. Pek çok alanı deneye deneye php,html,css de karar kıldım. Maddi anlamda bir kazanç elde etme telaşınada girmedim. Ancak öğrendikçe daha çok bağlandım sevdim. Hiçte pişman değilim öğrendiğim ve öğrenmeye devam ettiğim için.
Gün içinde muhakkak gelen sorunlar bize göre hep benzer durumlar olsa da bu bizi hayal kırıklığına uğratmamalı. Ne güzel ki sizde bir alana yoğunlaşmışsınız. Bence bırakmayın. Emin olun ilk başlarda öğrenmeye başladıkça özellikle php yi, Türkçe siteler yetiyordu. Ancak bir süre sonra Türkçe sitelerin yetmediğini fark ettim. Anladım ki doğru yoldayım. Sizde ilgi alanınızda ilerleyin, bilginizi ilerletin. Acizane düşüncem..

bekirweb' Alıntı:
Hocam bizde doktorlar gibi uzmanlaşma olmadığı için bilgi ve iletişim teknolojilerinin her alanından az çok bir şeyler bilmek gerekiyor. Fen ve Teknoloji öğretmenleri gibi tam uzman olmasalarda Fizik Kimya ve Biyoloji bilmek zorunda kalıyorlar.
Dediğiniz durum ise sadece sizde yok emin olabilirsiniz. Bende aynı durumdaydım. Baktım olmuyor Aof işletmeye başladım bitirdim. Nişan düğün çocuk borç hiçbirşey engel olamadı. Pek çok alanı deneye deneye php,html,css de karar kıldım. Maddi anlamda bir kazanç elde etme telaşınada girmedim. Ancak öğrendikçe daha çok bağlandım sevdim. Hiçte pişman değilim öğrendiğim ve öğrenmeye devam ettiğim için.
Gün içinde muhakkak gelen sorunlar bize göre hep benzer durumlar olsa da bu bizi hayal kırıklığına uğratmamalı. Ne güzel ki sizde bir alana yoğunlaşmışsınız. Bence bırakmayın. Emin olun ilk başlarda öğrenmeye başladıkça özellikle php yi, Türkçe siteler yetiyordu. Ancak bir süre sonra Türkçe sitelerin yetmediğini fark ettim. Anladım ki doğru yoldayım. Sizde ilgi alanınızda ilerleyin, bilginizi ilerletin. Acizane düşüncem..

Hocam tavsiyeleriniz için sonsuz teşekkürler..

Geri