Tavsiye google drive test

Kodla Büyü

ogretmen006

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar ilk sınavı google drive test üzerinde yaptım gayet başarılı haberiniz olsun. puanlama vs hepsi var

öğrenci ismini nasıl yazdırdınız hocam?
mail adresi şeklinde mi soru şeklinde mi?

wertyu6' Alıntı:
öğrenci ismini nasıl yazdırdınız hocam?
mail adresi şeklinde mi soru şeklinde mi?
ad soyad sınıfı isterse kendi elle yazabilir istersede açılır listeden siz önceden e okuldan tanımlayabilirsiniz

yesimk06' Alıntı:
netsupport testi denediniz mi hocam? Ondan artısı var mı?
hocam netsuoortla yapıyordum hep bu sefer bunu denedim google drive form orada test var doğruları vs girip hazırlıyorsunuz. sonuçları anında yanlışlarıyla görebiliyor nss olduğu gibi. netsupport ara ara hata verdiği için bunu denedim memnun kaldım özelden yaptığım sınavın linkini yollayabilirim.

ogretmen006' Alıntı:
yesimk06' Alıntı:
netsupport testi denediniz mi hocam? Ondan artısı var mı?
hocam netsuoortla yapıyordum hep bu sefer bunu denedim google drive form orada test var doğruları vs girip hazırlıyorsunuz. sonuçları anında yanlışlarıyla görebiliyor nss olduğu gibi. netsupport ara ara hata verdiği için bunu denedim memnun kaldım özelden yaptığım sınavın linkini yollayabilirim.

hocam anında cevapları görme işi nasıl oluyo, bende sınavları hazırladım ama cevaplar gönderiliyor öğrenci sorunların cevaplarını göremiyor.

hocam cocuk gönder dedikten sonra skoru görüntüleyin var ona tıklayınca yanlısı dogruyu vs görebilir

Geri