tavsiye edebileceğiniz mouse??

Kodla Büyü

bilbil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okulumuz bilgisayar labaratuvarına mouse alacağız sizin tavsiye edebileceniz uygun fiyata ve kaliteli mouse var mı???

10 tl civarında olan fareler var ama pek dayanmıyorlar. isimlerini bile hatırlamıyorum şimdi geçen yıl almıştım. hepsi dağılıp gitti. dayanmadılar. a4 ün 15 tl civarında olan fareleri var ps2 girişli onlardan alıyorum artık. fiyatı iyi ve dayanıklı tavsiye ederim. yada everest de olabilir.

ne alırsanız alın ps/2 girişli olanlarından almayın. Çocuklar iğnelerini çok çabuk eğiyorlar.
size tavsiyem usb mause alın.

mystreous' Alıntı:
ne alırsanız alın ps/2 girişli olanlarından almayın. Çocuklar iğnelerini çok çabuk eğiyorlar.
size tavsiyem usb mause alın.

Ben öyle düşünmüyorum sayın hocam.
Bİlgisayarlarda güvenlik kartı deepfreeze falan varsa şu anki fareler ne ise neyse ondan alın.

Bilgisayarlarda depfrezee var ve mouselar vestel marka çokta sağlam değiller, artık tek tıklamalar çift tıklama olarak algılıyor bazı bilgisayarlarda mouse öylece donuyo çalışmıyo.. çıldırcam artık.....

ınca ım320 hocam fiyatı uygun ve labda 1 senedir kulalnıyorum hiç arıza vewrmedi hem küçük çocuklara uygun hemde çok dayanıklı. Bu arada usb girişli

Geri