Tatile çıkmak istiyorum.Kafam çok karıştı.Yardımcı olun lütf

Kodla Büyü

bilal47

Site Gezgini
Arkadaşlar tecilim temmuzun ilk haftası sona eriyor.Şu an öğretmen olarak görev yapmaktayım.Askerlik şubesini tam 4 defa aradım bir türlü adamakıllı cevap veren olmadı.Sürekli sistem yok , görevli yok deyip 3 gündür oyaladılar.Ben de size danışmak istiyorum.

Ağustos celbinde asker öğretmenliğe başvurmak istiyorum.Tecilim temmuzun ilk haftası sona erecek. Şimdi benim yapmam gereken bir şey var mı? Daha doğrusu şunu sorayım.Bu yaz tatile çıkmak istiyorum ama askerlik işlemlerini kaçırmamak ve sıkıntıya düşmemek için de rezervasyonumu yaptıramıyorum.Benim temmuz ayı içerisinde hangi tarihlerde tatil yapma hakkım var?Ona göre yurtdışına 1,5-2 haftalığına gitmek istiyorum.Temmuzun ilk haftası sanırım sarı zarfı alacağım yaazılanlardan onu hatırlıyorum.Ondan başka temmuz ayı içerisinde yapacağım bir işlem var mı? Lütfen yardımcı olun arkadaşlar

Biri detaylı bir şekilde benim askerlik prosedürümü açıklarsa minnettar kalacağım.Şimdiden teşekkür ederim

yorumlarınızı bekliyorum yardımcı olacak arkadaşlar gözüm burada:) ona göre rezervasyon yaptıracağım

hocam git temmuzun başında askerlik şubesinden zarfını al. sınava nerede gireceğinin bilgilerini de almış olacaksın böylece. asker öğretmenlik istiyorsan 1 ağustosta sınava gir derim. ayrıca temmuz ayında yapman gereken başka bir şey yok. temmuz bitmeden Türkiye'ye dönersen sıkıntı yaşamazsın.

Sana doğru cevabı yalnız ve sadece askerlik şubesi verir. Bir daha gir sonra bir daha...

8-15 temmuz arası sadece yurtdışı seyahatim olacak yine sorarım şubeye ama sizden de bilgi almak istedim dostlar cevaplar için sağolun temmuzun ilk haftası dışında temmuz sonuna kadar bir işimin olmayacağı gözüküyor dediğinize göre :) inş. gönlümüzce olur her şey

milli eğitime verilecek dilekçe örneği var mı arkadaşlar sizde?Maaş ile ilgili sanırım temmuz maaşı ile ilgili ?Ne yazmamız gerekiyor

dilekçe vermenize gerek yok. milli eğitime temmuz başında gidip askere gideceğim bu ayki maaşımı yarım yatırın derseniz onlar halleder.

arkadaşlar az önce şubeden geldim 12 temmuzda tecilim bitiyor. Adam 15-31 temmuz arası gel belgeni al dediler.10 dk lık iş dediler belge işi. Gelirken diploma fotokopisi ve öğretmen belgesi(Memden al dediler okuldan alsak ne olur ki! ) getir dediler bu kadar. Kafanıza yattı mı:)?

Geri