Tanklı yazıcı önerisi

Kodla Büyü

buyey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar okula renkli tanklı yazıcı alacağız. ben epson L3060 kullanıyorum, arkadaşım L3151 kullanıyor. ikimizde memnunuz. epsonun ecotank modelleri çıkmış. bu yeni modeller hakkında bilginiz var mı? artısı eksisi nedir? başka önereceğiniz marka model var mı?

2 senedir hp ink tank wireless 415 kullanıyorum. Çok memnunum. Tavsiye edebilirim ama son karar sizin.

Fiyatı uçmuş bu arada. 890 tl'ye almıştım. İyiki almışım diyorum her daim.

Hepsinin belli ömrü var.. Epson kelle gitti benim hiç de memnun değildim zaten hızı vs berbattı. Biraz şans işi

Bende Brother 810W kullanıyorum. Çok memnunum. 3 yıldır tek sorunum, mürekkep tankına mürekkep doldururken Bitmeyenkartuş sitesinden aldığım 500ML lik şişeden direk dolum yapamamak. Onu da eczaneden büyük şırınga alarak çözdüm. Aslında o sorunda şişenin sorunu, eğince kapağın sadece ağzından değil, yanından da dökülüyor.

Brother'ın 820 modelinde Arkalı önlü yazdırma da var galiba, okula alıyorsanız arkalı önlü yazdırma lazım olabilir, o özelliği tavsiye ederim.
Birde yazdırma hızlarına bakın derim. Dakikada kaç renkli baskı aldığı zaman zaman çok önemli bir konu oluyor.

cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. epson L3260 ve L3256 modellerini ve hp 515 modelini kullanan arkadaşlar da yorum yaparsa sevinirim. bu modeller yeni galiba

440 liraya Canon G3411 almıştım bi zamanlar, hâlâ kullanıyorum ve memnunum.

Brtoher 520W modelini yeni aldım. Tavsiye ederim. Hız olarak bir tık epsona göre daha iyi. Fiyat performans ürünü.

Geri