Tam Ekran Yapma (Yardım)

Kodla Büyü

ASKAS25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba. Bi html sayfasını kodlarla tam ekran yapmak istiyorum. Şöyle kod var ama "Tam ekran " butonu tıklanmadan ilk açılışta tam ekran olmasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• tamekran.rar
    668 bayt · Görüntüleme: 12
Konunun tam uzmanı değilim ama böyle tıklamadan tam ekran yapan bir kod var ise kötüye kullanılma ihtimali de olduğu için hiç o özelliği vermediklerini düşünüyorum.

Browser ilkeleri kullanıcı aktivitesi haricinde tam ekran yapmaya izin vermez. Yani bir tıklamaya vs bağlı olmak zorunda

• Beğen
Tepkiler: HBV
Artı biraz baktım yabancılarda benim gibi düşünüyor. Millet sayfasının tam ekran yapılacağını bilse çok sıkıcı bir şekilde hepsi buna uğraşırdı. Onun için makefullscreen diye bir kod yok sadece requestfullscreen gibi bir kod var sadece

Artı biraz baktım yabancılarda benim gibi düşünüyor. Millet sayfasının tam ekran yapılacağını bilse çok sıkıcı bir şekilde hepsi buna uğraşırdı. Onun için makefullscreen diye bir kod yok sadece requestfullscreen gibi bir kod var sadece
Aynen öyle hocam.

Arkadaşlar merhaba. Bi html sayfasını kodlarla tam ekran yapmak istiyorum. Şöyle kod var ama "Tam ekran " butonu tıklanmadan ilk açılışta tam ekran olmasını istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

e-sınav salonlarındaki bilgisayarlarda tarayıcı (Chrome) kiosk modunda yani tam ekran çalışıyor hocam. Tarayıcı kiosk modunda çalışınca bazı özelliklerinde kısıtlama oluyormuş ama ihtiyacınıza göre bu seçeneği de değerlendirebilirsiniz.

Geri