Tam 11 Şanslı Takipçimize Toplam 100$ Dağıtıyoruz!

Kodla Büyü

the_korsan

Site Admin
Yönetici
Re: www.BuyinCoins.com - " Ücretsiz Kargo ! %100 Memnuniyet ! "

BuyinCoinsTR sponsorumuz oldu, hayırlı olmasını diliyorum...

Firma yetkilisi arkadaşımız yurt dışı alışveriş nasıl yapılır, gümrük kargo ödeme yöntemleri vs gibi meselelerde açıklayıcı bilgi verir ise daha önce tecrübe etmemiş arkadaşlar fikir sahibi olabilirler..

Kolaylıklar dileriz.

Re: Sponsor: www.BuyinCoins.com-Ücretsiz Kargo ! %100 Memnuniyet

kupon kodunu girince, "Coupon not found" hatası alıyorum, neden ??
bir de "the_korsan" hocamın dediği gibi biraz açıklama yapınız..

Re: Sponsor: www.BuyinCoins.com-Ücretsiz Kargo ! %100 Memnuniyet

2 kez alışveriş yaptım, her seferinde hediye gönderdiler :)
Gümrüğe takılmamak için sınır nedir? Bir de gümrük sınırının altında olsa bile telefon satın alabiliyor muyuz?

Re: Sponsor: www.BuyinCoins.com Ücretsiz Kargo! 100% Memnuniyet!

Ben bugünlerde telefon almayı düşünüyorum ama buradan alsak

1. Telefonun kapanmaması için nasıl kayıt olacak
2. Bozuk çıkarsa ne olacak
3. Fiyatlar sitedeki gibi mi ulaşacak
4. Telefonlar türkçe menülü mü

http://www.buyincoins.com/item/40146.html mesela bu telefon için nasıl şartlar? Pek anlamadım ben.

Öncelikle Firmanızın Türkiye'de bir açık adresi varmı?
Yoksa hangi ülkede hizmet etmektesiniz?
Yoksa İthalatçı mısınız?
Yada danışmanlık şirketi mi?
Türkiye'ye gönderdiğiniz tüm ürünlerin gümrükten geçme garantisini veriyor musunuz? Yoksa tombalamı oynayacağız?
Biz yeni müşterilerin gözünde kalın çizglilerle bir çerçeve çizin, bizde bu çizgilere göre alışverişi yapalım yada uzak duralım.

BuyinCoinsTR' Alıntı:
aak' Alıntı:
Ben bugünlerde telefon almayı düşünüyorum ama buradan alsak

1. Telefonun kapanmaması için nasıl kayıt olacak
2. Bozuk çıkarsa ne olacak
3. Fiyatlar sitedeki gibi mi ulaşacak
4. Telefonlar türkçe menülü mü

http://www.buyincoins.com/item/40146.html mesela bu telefon için nasıl şartlar? Pek anlamadım ben.
1. Yurtiçi kayıt seçeneklerinden kendinize uygun olan birini seçebilirsiniz.
2. Ürünlerimiz üreticiler tarafından kontrol edildikten sonra teslim edilirler.
Böyle bir ihtimal oldukça düşük olmakla birlikte yine de mağdur olmamanız her türlü destek sağlanacaktır.
3. Evet, ürün sayfasında gördüğünüz ücretten başka ücret ödemeyeceksiniz. Gönderi ücreti tarafımızdan karşılanır.
4. Evet, ürün bilgilerinden takip de edilebileceğiz gibi bir çok cihaz üzerlerinde Türkçe dil seçeneği ile gelir.

Kusura bakmayın bu işlerden pek anlamadığım için soruyorum .

Şimdi bunun kaydını nasıl yaptırıyoruz? Bir de mesela lenovo ürünü aldık diyelim buradaki lenovo teknik servisini kullanabilecek miyiz yoksa teknik servis olayı yok mu

yukarıda sözü edilen telefon çok uygun fiyata inşaallah alışveriş nasip olur

Yıllardır yurtdışından alışveriş yaparım. Hatta bu yıl 30 a yakın alışveriş gerçekleştirdim. (ebay, aliexpress, dealextreme vs..)
Sponsor olmanız güzel. Sponsor olmanızın şerefine %10 - %20 vs. gibi BB.net üyelerine indirim kuponu tanımlasanız, daha dikkat çekici olabilir.
Bazı arkadaş hem ilk alışverişini gerçekleştirirdi.
Bilgisayar öğretmenlerinin çevresindeki insanları teknoloji - internetten alışveriş konusunda her zaman etkilemektedir.
Siz ne kadar BB.bet üyesini yurt dışı alışveriş konusunda teşvik ederseniz, size bu durumun geri dönüşleri çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Fikrimi dikkate alırsanız sevinirim.
(bu arada Çin'de 15 şubata kadar resmi tatil var)
Verilen siparişler 15 şubattan sonra yola çıkacaktır. Yanlışım varsa düzeltiniz.

dizzy' Alıntı:
Yıllardır yurtdışından alışveriş yaparım. Hatta bu yıl 30 a yakın alışveriş gerçekleştirdim. (ebay, aliexpress, dealextreme vs..)
Sponsor olmanız güzel. Sponsor olmanızın şerefine %10 - %20 vs. gibi BB.net üyelerine indirim kuponu tanımlasanız, daha dikkat çekici olabilir.
Bilgisayar öğretmenlerinin çevresindeki insanları teknoloji - internetten alışveriş konusunda her zaman etkilemektedir.
Siz ne kadar BB.bet üyesini yurt dışı alışveriş konusunda teşvik ederseniz, size bu durumun geri dönüşleri çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Verilen siparişler 15 şubattan sonra yola çıkacaktır. Yanlışım varsa düzeltiniz.
:+1:

beğendik bakalımm... burdaki arkadaşlar olumlu görüşlerini bildirirse ihtiyacımız olduğunda değerlendirmeye alırız.

5+1 yada sağlam bi 3+1 ses sistemi baktım uygun fiyata varmı diye ama hiç yok sanırım

dizzy' Alıntı:

Sayın hocam hiç cep telefon aldınız mı ?
Cep telefonunun kaydı için ne yaptınız ?
kırdırdınızmı ?

Cep telefonu aldığımızda gümrükten geçmeme gibi bir durum söz konusu mu?

Eğer gümrüğe takılırsa ürün geri gidip paramız tekrar bize iade ediliyormu? Bu konulara da cevap verirseniz sevinirim.

indirimli fiyat politikanız galiba tüm ürünlerde geçerli değil aradığım bir model yok bir alt modelide diğer sitelerden biraz pahalı gibi ama

webcevap' Alıntı:
Sayın hocam hiç cep telefon aldınız mı ?
Cep telefonunun kaydı için ne yaptınız ?
kırdırdınızmı ?

Cep telefonu, kozmektik ürünleri yasak.
Ben hiç almadım. O riske değmez bence.
Paranızı "dispute" açıp paypal dan geri alırsınız.

Tatil 9 şubat'a kadar değil mi ? Çin için..

defalarca alışveriş yaptım sağlamdırlar..hatta şu andaki telefonumu da buradan aldım:)

bi ara 2 ürün almıştım, birini sebep belirtmeden iptal edip paramı iade ettiler, diğer ürünü de yolladılar ama kargo takip numarası vermediler ürünün kargo fotosunu yüklemişler ancak takip no okunmuyo sordugumda ise 30 dolar altı ürünlerde takip no vermediklerini istiyorsam 2 dolar ödememi söylediler, üründen ümidimi kesmiştim ki tam 45 gün sonra posta kutusuna bırakıp gitmişler ptt kargo hic boyle yapmazdı anlamadım paketi begenmediler demekki :p

BuyinCoinsTR' Alıntı:
gececiler' Alıntı:
bi ara 2 ürün almıştım, birini sebep belirtmeden iptal edip paramı iade ettiler, diğer ürünü de yolladılar ama kargo takip numarası vermediler ürünün kargo fotosunu yüklemişler ancak takip no okunmuyo sordugumda ise 30 dolar altı ürünlerde takip no vermediklerini istiyorsam 2 dolar ödememi söylediler, üründen ümidimi kesmiştim ki tam 45 gün sonra posta kutusuna bırakıp gitmişler ptt kargo hic boyle yapmazdı anlamadım paketi begenmediler demekki :p

Merhaba :)

İptal edilen ürün linkinizi paylaşırsanız sebebi ile ilgili açıklama yapabiliriz.

Takip kodsuz ürünlerimiz de hiç şüphesiz alıcılarına teslim edilirler, saygılarımızla...

http://www.buyincoins.com/item/18275.html
ürün buydu sipariş verdiğimde ürün 7.5 dolar gibi bişeydi iptal ettiler sonra baktım ürün 11 dolar oldu fiyat artırmak için yapıldığını düşünüyorum ama önemli değil ali sağolsun yolladı, aliden baskada töbe :D
bu arada kargo takip no gibi basit bişey için para istenmeside cok ilginc

3 defa alışveriş yaptım buyincoins'ten, hiçbir sorun yaşamadım. Son alışverişimde ürün 8 günde elime ulaşmıştı, inanamadım . :shock:

merhaba
sitenizden 1gb veya altı micro sd card baktim bulamadım.Elimde projelerimde kullandiğım ses modülleri var.Ses modülleri max 1gb micro sd kart ile calisiyor.yardimci olabilirseniz 50 adet almak isterim.tesekkurler.

ben cep telefonu almak istiyorum güzel ve uygun fiyatlı telefonlar var sitede.
taksit olayı var mı? (malum artık Türkiye'de yok)
kayıt olayını anlamadım aydınlatıcı bilgi istiyorum.
bide telefon alan oldu mu hiç mantıklı mı sizce?

arslan-46' Alıntı:
ben cep telefonu almak istiyorum güzel ve uygun fiyatlı telefonlar var sitede.
taksit olayı var mı? (malum artık Türkiye'de yok)
kayıt olayını anlamadım aydınlatıcı bilgi istiyorum.
bide telefon alan oldu mu hiç mantıklı mı sizce?

hocam bende düşünüyom ama tam anlayamadım merak ettim nasıl oluyor inşallah aydınlatırlar

Ben de 50'şer dolarlık 3-4 alış veriş yapmıştım. Herhangi bir sorun olmamış, ürünler de makul sürelerde gelmişti.

hiç dikkatinizi çektimi bir lenova var başkada hiç bilindik marka yok(samsung, htc general mobile)
bunlarında neden olduğunu açıklayabilirmisiniz

Bana zorla telefon aldıracaksınız :D f/p açısından çok güzel telefonlar.

Bende telefon almayı düşünüyorum ama telefonların garantileri yok. Bu durum insanı düşündürüyor.

Yurtdısından 100 e yakın ürün aldım.. birkac defa da buyincoins den aldım. du siteye sponsor olmasına çok sevindim.

Geri