Taksit ??

Kodla Büyü

bomax01

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar cep telefonunu internet üzerinden alsam(hepsiburada yada istanbulbilisim yada daha ucuz bir yer)

Banka kredi kartı ile peşin ödenen ürünü internet üzerinden taksitlendirebiliyor mu?

tam emin değilim ama aldıktan sonra bankayı arayıp böldürmek istiyorum deyince yapıyorlar dediler. bende yeni telefon aldım mesaj gelmedi bankadan.

yildiray75' Alıntı:
tam emin değilim ama aldıktan sonra bankayı arayıp böldürmek istiyorum deyince yapıyorlar dediler. bende yeni telefon aldım mesaj gelmedi bankadan.

bankanızın internet bankacılığında taksitledir seçeneği yok mu?

Vatanin odeo bankini tek gecerim....2000 tlye fotograf makinasi aldim 70 lira faiz yedim 1800 tl ye telefon aldik 62 tl faiz yedik hepi topu bu kadar.
Bankanizi arayip boldurme isi anlasmali kurumlarla arkadaslar.bence once bankanizi aramalisiniz bi kere oyle bi tongaya dusmustim

Genelde 100 tl üzeri alışverişleri ekstre tarihi gelmeden taksitlendiriyorlar. Ancak bunu taksitle alınamayacak ürünler için de yaparlar mı bilmiyorum.

omd' Alıntı:
Genelde 100 tl üzeri alışverişleri ekstre tarihi gelmeden taksitlendiriyorlar. Ancak bunu taksitle alınamayacak ürünler için de yaparlar mı bilmiyorum.

Hocam mevzuda orada zaten. Alan eden varmı diye sorayım dedim.

Yinede saolun.

hocam telefonlara taksit yok. eğer internetten tek çekim alıp sonra da bankadan taksitlendirme yaparım diyorsan olmaz banka satın alınan urun telefon olduğu için bolmez haberin olsun

Ben internetten telefon almıştım sonra taksitlendirme yapayım dedim bankayı aradım dediler ki teknoloji ürünleri taksitlendirme yapılmıyor internet bankacılığıda olsa bile yapamazsın

Alinan ürün telefon olunca taksit olmuyor. Ama ayni tutarda kredi cekip taksitlendirebilirsiniz..

iki kredi kartımdan en az faizle taksit yapan bankama ait kartla internetten telefon aldım. sonrasında atıyorum 1500 tl lik alışverişim için taksitlendirme istiyorum deyince taksit yaptılar. kısacası aldığınız şeyin ne olduğunu söylemezseniz onlarda ses çıkartmıyorlar. ama riskli tabi :)

Geri