Takip ettiğiniz Yabancı dizi

Kodla Büyü
Cemal TANER' Alıntı:
Internetten takip ettiğiniz yabancı diziler hangileri? Benim favorilerim white collar ve fringe.

white collar superdir. Fringe bozdu :) mentalist iyidir , burn notice hoş dur.Sherlock holmes yeni dizi ama superdir.

Srebrenitsa' Alıntı:
Dexter - Sezonda 12 bölüm oluyor ve çabuk bitiyor. Zevkle seyrettiğim bir dizi.

Fringe - Birinci sezondan beri sürükleyici olmasını bekliyorum ama daha çok beklerim. Geçen cuma son bölümünden sonra seyretmemeye karar verdim. İyice saçmaladılar.

ben her iki diziyi de severek izliyorum...

takip ettiklerim yazılmış, ama gülmek istiyorsan "coupling" izlemeni tavsiye ederim...

varsa yoksa fringe derim başka birşey demem ilk sezon ilk bölümden itibaren takip ederim
kiling var ama onuda 2. sezon başlamadı
virde game of thron du galiba oda güzel bir dizi fantastik

off uzmanlık alanım :)
Fringe, white collar, criminal minds, csı ny, body of proof, mentalist, alphas,alcatraz,camelot,house md, monk,nikita,lost girl,rizzoli and ısles,sherlock,tean wolf,the event. diziport bir numaradır.

bende dizimag.com u tavsiye ederim HD yayınlanıyor...

Fringe'den sonra izlenebilecek en güzel ve iddialı dizi hangisi sizce fikir verin lütfen şubat tatiline çıkmadan indireyim 8)

House MD
Doctor Who(Fantastik0)
Sherlock Holmes
Monk
Chuck (Eğlenceli hele ilk sezon ilk bölümdeydi sanırım bombayı imha etmesi :) )
CSI:NY
Closer

house md
big bang theory
game of thrones
downton abbey (ingiliz dizisi, 2. sezon yeni bitti)
vampire diaries
the ıt crowd
.
.
. liste uzar gider:)

bilalca' Alıntı:
En son izlediğim dizi filmlerden biri Walking Dead idi. Tüm bölümleri bitirdim. Yeni bölümleri şubatta başlayacak. Ben de küçük kız çocuğunun uzun süre bulunamamasına takılmıştım. Sabrettim ve o kız sezonun son bölümünde bulundu. O kız da zombi olmuş ve öldürdüler.
hocam bu açıklamadan sonra bu dizi kesin izlenir

listeyi uzatmaya gerek yok hocam
...
LOST öldü yaşasın yeni kıral ALCATRAZ
..
http://www.imdb.com/title/tt1728102/
..
MV5BNzQ4ODE2ODk2NF5BMl5BanBnXkFtZTcwMzQwNDIyNw@@._V1._SX640_SY949_.jpg

..
Buyrun 1. Bölüm
..
http://www.dizimag.com/alcatraz-1-sezon ... -dizi.html

Supernatural
Dexter
Braking Bad
How I Met Your mother
Fringe
Alcatraz(Henüz 2 bölüm yayınlandı)

Ayrıca;
Alias, Camelot,Spartacus,True Blood dizilerini indirdim diğerlerinden sıra gelirse bakacağım

iki yabancı dizi izledim... Lost ve Prison Break
ikiside güzeldi, prison break harikaydı.
bunların dışında fırsatım olursa game of throns ile person of interest dizilerini izlemek istiyorum.

bunlar devam ediyor.
Kod:
game of thrones
fringe
house md
how i met your mother
shameless
spartacus
supernaturel
walking dead
star wars: the clone wars

bunlar sona erdiler.
Kod:
flash forward
v(visitors)
jhon adams
smalville
the pasific

badsector' Alıntı:
Dexter izliyorum son sezondayım yakında bitecek. Hangisine başlasam diye düşünüyorum. Fringe için ilk sezonları için güzel yorumlar okudum ama son sezon biraz batırmış deniliyor, izleyenler yorum yaparsa sevinirim.

Sherlock Holmes ve Person of Interest nasıl acaba?

fringe ilk iki sezon çok güzeldi sonradan sapıttılar ama sonu nereye varacak diye izlemeye devam ediyorum. sherlock holmse her türlü kefilim çok güzel ama 3 er bölümlük sezonlarla ilerliyor gerçi her bir bölüm en az 75 dakka .. son dizi hakkında bi bilgim yok

the vampire diaries(bence en iyi vampir dizisi çok sürükleyici)
fringe (bilimsel, paralel erven, polisiye, ilginç olaylar, mutlaka izlenmeli)
american horror story (korku, bilindik bir ev var evin sahipleri ölüyor ama insanı düşündüren dizi bence mükemmel)
game of thrones (tek geçerim, 3 kitabı da okudum diğer kitapların çevirisini bekliyorum,muhteşem, eğer fantastik kitaplardan dizilerden entrikalardan hoşlanıyorsanız,mutlaka izlenmeli)
the walking dead ( dizilerim de en son izlediğim çok çok iyi değil ama değişik, zombilerle alakalı)

Buzkırıcı' Alıntı:
Hocam alcatraz nerede saat kacta
..
hocam dijtürk kanallarının birinde varmış. sanırım dizimax.
ama amerikada salı sabahları oynuyorlar. benim indirdim site de en geç çarşamba yayınlıyor. ilk 2 bölüm gerçekten ilgi çekiciydi...

Beğendiğim diziler
Lost
Seinfeld
How I met your mother
Two and a half man
the big bang theory

House MD :+1:

Ekli dosyalar

• House-MD-Everybody-Lies-dr-gregory-house-8072977-1024-768.jpg
    House-MD-Everybody-Lies-dr-gregory-house-8072977-1024-768.jpg
    380.9 KB · Görüntüleme: 359
Geri