Takdir belgeleri ile ilgili bir gelişme var mı?

Kodla Büyü

spider23

Süper Üye
Süper Üye
Selamlar; bu ödül yönetmeliği değişmeden önce teşekkür ve takdir belgeleri veriliyordu; şu anda bu belgelerin karşılığı nedir ?

takdir ve teşekkürler yeni sisteme göre değerlendirilmediği için, sadece mebbiste boşa işlenmiş olarak duruyor .
eğer başarı belgesi olarak kabul edilirse; benim de 3 başarı belgesinden 1 üstün başarı belge hakkım oluyor.

Yeni yönetmelilte Teşekkür ve Takdir belgesinin adı Başarı belgesi oldu ve Kayamkam altı derecenin verdiği kabul edilmiyor Bende ilçe Mem ve okul müdürlerinin var ama işe yaramıyor

kaymakamın verdiği takdir belgesi başarı belgesi gibi değerlendiriliyor mu yeni yönetmeliğe göre?

Yeni yönetmelilte Teşekkür ve Takdir belgesinin adı Başarı belgesi oldu ve Kayamkam altı derecenin verdiği kabul edilmiyor Bende ilçe Mem ve okul müdürlerinin var ama işe yaramıyor
Hocam benim ki validen zaten . 2 başarı ve 1 takdir belgesi ile o zaman benim de üstün başarı belgesi almam gerekmiyor mu ? Kime sorabilirim bu durumu?

Ben de aynı durumdayım geçmiyor Hocam hiçbir yerde çok saçma belge belgedir adı değişti diye geçersiz mi oluyor ama burası Türkiye oluyor işte

Geri