Tahtanın kaydırma kısmı düştü ne yapabilirim?

Kodla Büyü

Unis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba faz2 tahtaların çoğunda kaydırma mekanizması kırılmış durumda ve tehlike arz etmekte. Bugün 7.sınıflarda birinde (daha önce kaydırma mekanizması kırılmıştı) tahtanın sürgülü bölümü öğrenci üzerine devrilmiş. Çocuklar çağırdılar. Allahtan çocuk iri de bir şey olmamış.

Daha önce vesteli aradım durumu bildirdim. İşleri bittiği için ücret ile de olsa saçma sapan cevaplarla kestirip attılar.

Bu tahtaların bir çoğunda kaydırma kısmı ya kırık yada düştü düşecek durumda. Yedek malzeme temin etsem kendim yapmaya çalışırım. Netten aradım ama bulamadım. Çok basit bir aparat ama yok. Bunu nerden temin edebilirim bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Tesekkürler

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-06-12 at 18.44.58.jpeg
    WhatsApp Image 2023-06-12 at 18.44.58.jpeg
    41.1 KB · Görüntüleme: 97
Hocam o sorun kronik.
Zamanla tahtayı tutan vidanın somunu gevşiyor yerinden çıkıyor. (Somun plastiğin içinde) Somunun tekrar vidaya takmak için eli tornavida tutan birinin tahtanın köşesindeki L şeklindeki demiri iki vidasını sökerek çıkarması gerekiyor.

Son düzenleme:
Artık bu tarz ufak problemleri tamir etmeye kendinizi alıştırırsanız iyi edersiniz.O Tahtayı komple yerinden söküp, kasanın tüm bileşenlerini sökme , tamir etme işleri artık bizde gayri resmi olsa da

Servis onarım yaparken, hiç izlemedin mi? Hangi şehirdesin? Bulunduğun şehirdeki, bu işi bilen arkadaşlar sana yardımcı olacaktır. Yedek parça için, aşağıdaki siteyi sık kullanılanlara eklemişim ama, hiç alışveriş etmedim.

Ben olsam servisi ararım servise yaptırırım. Eğer siz yaparda ilerde tahta düşerse büyük sorun olabilir. Tamiratı servise yaptırır faturasını da alırım yine aynı yerde sıkıntı çözülmezse servisi yine ararım yapmazlarsa müşteri hizmetlerine ve bulunduğunuz milli eğitime şikayette bulunurum. Elinizde fatura olursa bence iyi olur bu tür işlerde

Servis onarım yaparken, hiç izlemedin mi? Hangi şehirdesin? Bulunduğun şehirdeki, bu işi bilen arkadaşlar sana yardımcı olacaktır. Yedek parça için, aşağıdaki siteyi sık kullanılanlara eklemişim ama, hiç alışveriş etmedim.
Daha önce bu sorunla karşılaşmadım. Sen izlemişsin galiba. Link için sağol.

Geri