Tahtalara USB Raptor kurulumu

Kodla Büyü

darkactions

Site Gezgini
Bir adet tahtada Atak benzeri bir program arıyorum USB Raptor buldum ATAK'tan algılaması kat ve kat çok hızlı, tahtalara kurulumu ve usb oluşturmada oldukça kolay tek sıkıntı Tahtayı kapatıp açtığımızda Devreye girmiyor. Ne yapmamız lazım? Yardımlarınız için teşekkürler

Sağ üst köşedeki advanced configuration seçeneğini işaretleyip karşınıza gelen pencereden Run USB Raptor at Windows Startup seçeneğini seçin..

barkod' Alıntı:
Sağ üst köşedeki advanced configuration seçeneğini işaretleyip karşınıza gelen pencereden Run USB Raptor at Windows Startup seçeneğini seçin..
Hocam değerli mesajınız için teşekkür ederim :). "Run USB Raptor at Windows Startup" seçeğini seçtiğimde Raptor açılıyor ama tahtayı korumak için birşey gelmiyor :( sadece arka planda açılmış oluyor :(

Arkadaşlar hazırladığım etkileşimli tahta imaj çalışmasına isteğe bağlı otomatik USB Raptor kurulumunu da ekledim.

• USB Raptor ün hiçbir ayarıyla uğraşmanıza gerek yok.
  • Sadece parola belirliyorsunuz ve imajı kuruyorsunuz.
  • Etkileşimli tahta açıldığında USB Raptor kurulu ve aktif bir şekilde açılıyor. Bu kadar...
Ayrıntılar imaj açıklama dosyasında, ISO dosyasında ve konu başlığı altında.

Not: İmaj yapısından kaynaklı olarak USB Raptor ve ATAK programlarının öğrenciler tarafından aşılması çok zordur.

Geri