Tahtaları ne zaman kullanımaya başlayabiliriz

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar 1 ay önce tahtalarımız kuruldu altyapıdaki prizlerin 10 tanesi çalışmıyo
tahtaların sürgülerinin bazıları, bazılarının kilitleri bozuk
bazısında kesik var kabloda bazısında kablo yok
birinde usb girişi boşta ama müdür bey inat etti çalışanları kullanmaya başlayalım diye
bazı okullar başlamış deyip duruyo
seminer almamız gerekmiyomu başlamadan önce tüm okul olarak?
vestelin gelip garantisini felan başatması gerekmiyormu? arızalı olanları yapması felan?

gerekiyor hocam haklısınız.aynı durumdayız kullanmaya başladık siz sorumluluk almak istemezseniz karışmayın fişe taksınlar kullansınlar isteyenler sorun çıkmaz

bizede tahtalar geldi ve kuruldu fakat daha altyapıları bitirilmedi yakın zamanda da bitmez okulca kullanıyoruz bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum(sürgü ve kilit kısımları hariç)

walla bizde şube müdürü kesinlikle kullanacaksınız dedi, hatta kendi alt yapıları hazır değildi, bizim eski prizlere ara kablosu yaptırdık ve kullanıyoruz.

Hocam kullanın. En azından test ederek ne eksik var öğrenmiş olursunuz. Takıldığında garanti başlıyor zaten. Artık eski kafadan olmayın. Teknoloji kullanmayı gerektirir. Eskimesini mi bekleyeceksiniz.

eski kafayla alakası yok hocam
birisi diyorki vestel bayi gelsin prizlerini felan onarsın öyle kullanjmaya başla o altyapı boşunamı gerekli diyor
sorumlu siz olursunuz dediler müdürde bir yandan başlayak diyo bende şaşırdım kullanacaz çalışanlarla mecbur artık
ama neden seminer vermiyorlar
tutanak tutmamız lazımmı böyle böyle diye tecrübeli arkadaşlara sorayım dedim sorayım dedim

Bizim okula 2 hafta önce takıldı. Takıldığı gün kullanmaya başladık. Şimdilik sorun yok... :+1:

hocam aynı durumdayız bizde hatta yeni imajlar yüklüyorum şimdilerde.. geçen imaj atarken elektrik gitti sonra imaj attımsada tahta fatih sayfasında takılı kaldı hep.. servisi çağırdık kendi vestel imajlarını yükleyerek çözdüler sorunu gittiler.. yani niye kullanıyorsunuz falan diyen olmadı...

teşekkürler sayın hocalarım saolun
ozaman prizleri çalışanlar ile bir kaç program kurup açmaya başlayalım

hocam durumun düzeltilmesi için idare ile birlikte yazıya dökün isterseniz, yine de vesteli ya da il koordinatörünü bilgilenedirmekte yarar var. Kullanmanızda bir sakınca yok, biz teslim alma işlemi gerçekleşmeden kullanmaya başlamıştık

Altyapı sorumlusu Vestel değil başka bir firma yapıyor. Anlattığınız durumda altyapı kabulü mümkün değil büyük ihtimalle kabulden önce gelip düzeltirler sıkıştırmak gerek

Geri