Tahta kalibrasyonu fare ile yapmak

Kodla Büyü

Unis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Tahtanın birinde dün sürekli bip sesi geliyordu ama çalışmaya devam ediyordu. Bugün bip sesi devam etti ve dokunmatik çalışmıyor artık. Imaj yukledim ses kesilmedi ve dokunmatik yine çalışmadı. Kalibrasyonu sifirladim ses kesildi tekrar kalibre edeyim dedim ama dokunmatik calismadigindan kalibre yapamadım. Kalibrasyon seçeneklerine baktım fare ile kalibre edecek seçenek göremedim.
Fare ile tahta kalibrasyonu yapmak mümkün mü ve nasıl yapılır?

Fare ile kalibrasyon yapılacaksa dokunmatiğin ne anlamı kalır ki hocam?

tahta üzerindeki dokunmatik tuşu açık mı?
Tahtanın köşelerindeki kameraların ışıkları yanıyor mu ?
tahtada aygıt yönetici içerisinde dokunmatik sürücüleri etkin durumda mı?
bunlar kontrol edildi ve çalışmıyorsa servis çağırın.

tahta üzerindeki dokunmatik tuşu açık mı?
Tahtanın köşelerindeki kameraların ışıkları yanıyor mu ?
tahtada aygıt yönetici içerisinde dokunmatik sürücüleri etkin durumda mı?
bunlar kontrol edildi ve çalışmıyorsa servis çağırın.
Dokunmatik açık, kamera ışıkları yanıyor (temizligide yapıldı), sürücüler yüklü.
#Servisi aradım. Yapacak birşey yok.

Dokunmatik çalışmıyorsa nasıl yapacağız peki? Sorun orda zaten.

hocam zaten kalibrasyon dokunmatik çalışıyorsa anlamlı oluyor fare ile yapsanız da dokununca gene açılmayacak hiçbirşey. Benim tahtalardan biri de dediğiniz gibiydi her tarafını güzelce sildim düzeldi. gene de olmazsa kameralarda sorun vardır servis gelir.

Merhaba arkadaşlar. Tahtanın birinde dün sürekli bip sesi geliyordu ama çalışmaya devam ediyordu. Bugün bip sesi devam etti ve dokunmatik çalışmıyor artık. Imaj yukledim ses kesilmedi ve dokunmatik yine çalışmadı. Kalibrasyonu sifirladim ses kesildi tekrar kalibre edeyim dedim ama dokunmatik calismadigindan kalibre yapamadım. Kalibrasyon seçeneklerine baktım fare ile kalibre edecek seçenek göremedim.
Fare ile tahta kalibrasyonu yapmak mümkün mü ve nasıl yapılır?
Aynı sorun dün bende bşr sınıfta meydana geldi, çağrı merkezini aradım, bugün servis gelip dokunmatik kameralarını değiştirdiler düzeldi. Sorun donanımsal.

Geri