Tabletten çıktı alma...

Kodla Büyü

Bahadır1980

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar dün Google Cloud Print kullanarak tabletimden çıktı alabildim. Aldım ama ilk denememde birkaç dakika sonra(bir mail içeriğiydi ve genelde yazıydı), ikinci denemem de ise birkaç saat sonra (ikincisinde bir resim almaya çalışmıştım 700 KB kadar). Bunun için Crome da birkaç ayar ve tablete de Print Share diye bir uygulama kurdum. Ayarları felan çok basit ama çok gecikmeli çıktı vermesi beni memnun etmedi şahsen. Ve çıktıyı aldığım yazıcı öğretmenler odasında meb hattına bağlı olan bir bilgisayara bağlı fatih için gönderilen A3 fonksiyonlu yazıcı.
Benim sizlere sorum kendi ağımız içerisinde bir bilgisayara bağlı yazıcıdan ki yukarıda bahsettiğim durum da aynısı, kendi Wi-fi ağımızı kullanarak çıktı alabilir miyiz? Bunun için ne yapmamız gerekir. Deneyen arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim...

Dediğiniz gibi tabletten yazıcıya belge gönderme kısmını araştırmadım hiç ama tabletten çıktı alacağım zaman genelde Google Drive ya mail atarak dosyayı gönderiyorum bilgisayardan da çıktı alıyorum.

Geri