tabletlere flash bellek takamıyorum, tanımıyor

Kodla Büyü

asavsar

Site Gezgini
Hafıza kartı taktım, flash bellek gibi onu da tanımadı. andro zip programı sayesinde erişim sağladım. Fakat ara kablosu ile bağladığım usb flash bellek erişimini sağlayamadım. Tavsiyeniz var mı?

çok emin değilim ama usbhub denilen bir özellik varmış sanırım. her tablette olmuyormuş. bir otg kablosu geyiği dönüyor bu konuda. birde ROM yapılarak çözüldüğü yazıyordu. Ama tablet kullanmadım, sadece araştırırken gözüme çarpanlar bunlar.

Filemanager programını denedim olmuyor. Tabletin ayarlar kısmında depolama bölümünde de göstermiyor. Hafıza kartını göstertiyordu.

hocam ben de uzun süre denedim olmadı. vestel dekiler bakanlığın usb desteğini engellediğini söylediler. doğrumudur bilmiyorum. ama bilgisayara bağlanabiliyor. klavye takılabiliyor. çelişkili gibi ama ....

usb donanımı kapatılmış durumda. Root olarak xlm dosyasından donanımı tanıtmak istedim. Aldığım mesaj şu oldu "tabletinizin yazılımız kırılmıştır." O yüzden hiç uğraşmayın şu an tabletler usb yi görmüyor. Bakanlık açmak isterse bir güncelleme ile yapar ancak.

usb kapalı arkadaşlar. sadece sd kart ın içini görüntüleyebildik biz.
farklı bir yöntemle usb okutan varsa lütfen paylaşsın.

Is mi bu yani... mini jaka kirec te doldursalarmis... dosyaniz cok buyuk degilse bluetoothla yollayiverin gari...

Bize devle tablet verdi ge :!: neral mobile bende ara usb girisi aldim yani kucuk iki tane usb yi birbiri :?: :shock: ne baglama aleti sonra ilk flas bellek taktim algilamadi fare taktim algilamadi benmi biyerde hata yapiyoru
Yoksa olmazmi biraz yardimci olabilirmisinizzzz

hep yeni mesajları olanlar "Fatih Tablet "konusundan.Büyük tesadüfler oluyorlar. :D

Flash belleği taktığınızda tablette mtp ayarları çıakr onu değişirin eğer o seçenek bile çıkmıyorsa tablet yazılımını güncellemeye bakın

Geri