Tabletlerde işe yarar bir kaç program

Kodla Büyü
ben usb debug u indirdim ama girdim ekran ayarları falan vardı usb debugda ordan 1920-1080 seçtim tablet kapandı açılıyor sonra yeniden açılıyor ne yapabilirim nolur bişe bulun yardım edin ban. :cry: :cry: :cry:

tableti bootloop moduna sokmuşsun :alkis:
onu neden artırıyorsun ki ? . tabletlerde evde rom yüklenemediği halde bunu yapmayı deniyorsun. :-1:

servise yollaman lazım . sistem yazılımını modifiye etmen nedeniyle bunu farkederler ve büyük ihtimalle para alacaklardır

E-Devlet uygulamasını bile sildiler. Pes doğrusu, anlamış değilim. Önceleri rootlayanlara kızıyordum ama şimdi fazlasıyla hak veriyorum.

otomatik olarak ota güncellemesiyle tüm uygulamaları devre dışı bırakacak bir script yüklüyorlar cihaza
daha kolayı da var. eğer ki ileriye giderlerse direk olarak "wipe data partition" scriptini yükleyip ne var ne yok silerler

süper konu
ben de kelime oyununu şiddetle tavsiye ediyorum
bir de kur'an-ı kerim pro var o da mükemmel...

occuplus' Alıntı:
Pagescope üzerinden office belgesi çıktı alınamıyor programın açıklamasında yazan
"- Files that are created in incompatible file formats are not supported (MS-Office documents such as DOC, XLS, PPT, etc.)"
Kaynok: https://play.google.com/store/apps/deta ... emobile.ui

Aynı sorun Flash belleği Konica cihaza takıp çıktı almak istediğinizde de oluyor bildiğim kadarıyla teknik servise sorduğumda lisans probleminden kaynaklandığı için office i desteklemediğini söylemişti.

Geri