Tabletlerde İnternet Erişimi: "SERBEST"

Kodla Büyü

caylakcekirge

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Soru-Cevap Modülü’ne gelen sorular, görüş formuna yazdığınız istek ve önerileriniz, ayrıca destek@eba.gov.tr adresine attığınız e-postalarınız dikkate alınarak tablet bilgisayarlarda internet erişimi kısıtlamalarının kaldırılmasına karar verilmiştir.
Not: EBA Market’ten EBA Tarayıcı uygulamasının güncelleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
http://www.eba.gov.tr/

Hiç bizi dinlemiyorlar. Labta interneti switch kapatarak halediyorduk. Şimdi o da olmayacak. Derslerde öğrenci interntte gezinirken öğretmen ders anlatmak için çabalayacak.

Zaten saçma bir kısıtlamaydı.

Ama bu kısıtlamayı getirip becerememek de ayrı bir garabet.

Sayın hocam konuyu güncel tutuyorsunuz ama @Amen bu soruyu burada ynıtlamayacaktır diye tahmin ediyorum. Zaten bakanlıkta serbest bırakacağız demiş değilmi?

sevgili hocam benim kastettiğim internette istediğimiz siteye gitmek değil di evdeki wireless ile tableti nasıl kullanacağım konusunda bilgisi varmı acaba arkadaşın diye konuyu güncel tutuyorum... cevaplar yada cevaplamaz oda hocamın takdiri...olağanüstü bişey istediğimi de düşünmüyorum

Hocam kastınızı doğru tahmin etmişim bende öyle düşünmüştüm. Elbette hocamın takdiri ben kişisel görüşümü belirttim; cimenwd bu ortamda böyle bir bilgiyi paylamayacaktır bence diye yoksa takdir elbette @Amen'e aittir.

Geri