Tabletler dağıtıldı, İST BTR görevlendirmeleri beklemede.

Kodla Büyü

harun erdem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İstanbul da tabletler dağıtıldı, BTR görevlendirmeleri hala yapılmadı. Bu nasıl bir sorumsuzluk, 3 haftada yapılamayacak kadar zor bir iş olmasa gerek. İnsanları mağdur ediyorlar iki haftadır.

İldeki arkadaşların bu konuda ellerinden geleni yaptıklarına eminim hocam. Bir başlıkta arkadaş açıklamıştı. Son tarihi belirtmemize rağmen sürekli BTR isteği geliyor o yüzden gecikiyor diye.

Yanlız en azından ayın kaçından itibaren görevlendirmenin başlayacağı bir açıklığa kavuşturulsa iyi olur. En azından ücretini almayacağım işleri yapmak zorunda kalmam. 14 saat dersim var 40 saat okulda kalmam.

Kadrom lisede. İlk dönem de nasıl olursa görevlendirme başlar mantığıyla haftada 35-40 saat okulda kalıp okulun işleriyle uğraşmıştım. En yoğun çalıştığım haftanın ek dersini alamadım.

onu bende okudum ama biz nasıl zamanında başvuru yapıyorsak onlar da yapabilir, onu geçtik sonradan ek görevlendirme de yapıyorlar zaten. sonradan başvuru yapılıyor diye biz mağdur oluyoruz. Ek ders ödemesi yapmayacaklar hocam geçen dönemde öyle oldu, valilik onayından sonra ek dersler ödeniyor. benimde 16 saat dersim var, BTR çıkmazsa başka okula görevlendirme isteyeceğim ama elimiz kolumuz bağlı onayı bekliyoruz.

Aynen geçen dönem 1 haftalık ek dersimiz yanmıştı.

Son teslim tarihine kadar ulaşan başvurular değerlendirilip sonrasında gelen başvurular ek görevlendirme yoluyla halledilse daha az insan mağdur olur bence de.

Gerçi bu sefer de tercihi zamanında yapmış arkadaşların ilçesindeki iş güzar memurun tekinin ile belgeleri geç göndermesi yüzünden görevlendirmeleri 1 ay falan gecikir.

ben yazı gelene kadar dersime girip çıkıyorum sonra eve gidiyorum.ders programını btr ye göre ayarladığımdan boş günümde var.şimdi yazı pazartesi ek ders olarak gelse gitmediğim günler yine kesilecek belirsiz bir durum.

ben saldım valla 8 saat dersim var okulun yolunu unuttum iyi de oldu hastam var ona bakıyorum

Hayır Kadrosu lisede olan arkadaşlar hep mağdur oluyorlar. Müdüre ben tabletleri dağıtmayayım, tahtaları arızalarına sonra bakarım, Boş saatim de BT sınıfını da kapatır öğretmenler odasında keyfime bakarım demek zorunda kalacaksınız sonuçta. Derste az okulda niye durayım değil mi? Ama olmuyor gene iş bize kalıyor ve her dönem 15-20 gün ücret almıyoruz.

Başvuruyu göndermeyenler yada sonradan isteyenler bir dönem almasın o zaman işler yoluna girer.

Görevlendirmeler hep gecikiyor hocam hiç ders almıyorlar mı anlamadım, her dönem aynı durum yaşanır mı. Her dönem mağdur ediliyor BT öğretmenleri.

Geri