Tableti tahtaya yansıtan var mı?

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Faz1 Vestel W10 tahtaya tablet nasıl bağlanır? Bir de hangi tableti önerirsiniz.

Spacedesk programı var wifi ile aktarım yapıyor ama aynı ağda olma şartı vardı ben kullanırken.

Tablet için de en uzun ömürlü tablet ipad.

Spacedesk programı var wifi ile aktarım yapıyor ama aynı ağda olma şartı vardı ben kullanırken.

Tablet için de en uzun ömürlü tablet ipad.
Hocam bu dediğiniz spacedesk programında tahta kablolu fatih ağında, tablet fatih wifi ağında olursa, aynı ağda olmuş olmazlar dimi?
Samsung Tab S9 FE tablet ile ekran yansıtma yapılabilir mi?

Hocam bu dediğiniz spacedesk programında tahta kablolu fatih ağında, tablet fatih wifi ağında olursa, aynı ağda olmuş olmazlar dimi?
Samsung Tab S9 FE tablet ile ekran yansıtma yapılabilir mi?
Hocam okulda denedim çalışmıştı. Laptop'u tahtaya aktardım elimde kablo yokken. Tahta ve laptop wifi ile ağa bağlı idi ama bizim okulda fatih yok normal adsl var. Kablosuz aktarım olduğu için anlık gecikme olmuştu. Başka sorun yaşamadım. Kablo ile wifi aynı ağda olduğu için çalışacaktır diye düşünüyorum. Telefon ile deneyin neticede ikisi de Android.

Pandemi zamanında da canlı derste laptopu tablete ekran bölerek kullanmıştım. Tableti ikinic ekran yapıyordum.

Bizde bir iki öğretmen windows10 bağlan özelliği ile bağlanıyor. Bende cep telefonunun aynı özellikle bağlıyorum. Telefonumda "Smart view" tıkıyorum, tahtada "bağlan".. işlem tamam...

Eğer tahtada "bağlan" yoksa -isteğe bağlı özellikler- içinden yükleniyor...
Forumdaki hazır imajların çoğunda yüklü..

Android de üst menüde smart view, yansıt vs diye geçiyor...

Birde denemedim ama sanırım windowsun kendi uygulaması vardı.

Geri