Tablet tavsiyeniz?

Kodla Büyü

btrffd

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba. Bir dostuma tablet pc lazım. fiyatı maksimum 250tl olacak şekilde öneriniz var mı? Ayrıca bu fiyata alacağı tablet ne kadar işini görür onu da merak ediyorum :)

o fiyata alınacak tablet ihtiyaca cevap vermeyebilir. Ancak şu da bir gerçek ki arkadaşınızın kullanma alanı da önemli..

buyincoinsteki fiyatlara bak. Orada güzel şeyler var.

fikrifirat' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Bir dostuma tablet pc lazım. fiyatı maksimum 250tl olacak şekilde öneriniz var mı? Ayrıca bu fiyata alacağı tablet ne kadar işini görür onu da merak ediyorum :)

Sim kart takılabilen tablet kullananlar tavsiye ediyor musunuz? Bu ayarlarda öne çıkan marka model önerilerinizi bekliyorum.

Hem ucuz hem de düzgün tabletleri araştırdım. 320 liraya samsung t210 da karar kıldım. 1 aydır kullanıyoruz. Pişman değiliz. Özellikler açısından hepsi aslında iyi. Yani depolama kapasitesi, işlemci, çözünürlük vs. Ama ucuzlarda kötü olan bir özellik var, o da dokunmatiğin algılamaması ve kalas gibi olması. Markalılarda bu olmaz.

maksimum 250tl lik se bence hiç almasın daha iyi.nvidia shield tablet en iyisi :+1:

ben 1 yıldır excon tablet kullanıyorum.dokunmatik hassasiyeti mükemmel, fiyatı da uygun.tavsiye ederim...

Geri