Tablet servis ücreti

Kodla Büyü

bundara79

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar e tab 4 tableti öğrenci rootlamış. tüm tabletlere gelen mesajda rootlu tabletleri servise gönderin fabrika ayarlarına getirilsin diye, yoksa öğrencilere disiplin suçu vs yapılacağı yazıyordu. bu kapsamda gönderdiğimiz 20 adet tabletten hemen hemen hepsi fabrika ayarlarına döndürülmüş bir şekilde geldi, 2-3 öğrenci için ise aynı işlem için 50 tl servis ücreti isteniyor.

e tab 4 room alan var mı aranızda yada bilen?
tşk ederim

hocam tab 5 ler için orjinal rom u indirdim 1 dk da yükleyip hallediyorum kendim,

tab 4 lerde de aynı şey yapılabilir diye düşünüyorum ama bizde tab 4 olmadığı için hiç araştırmadım.

bundara79' Alıntı:
arkadaşlar e tab 4 tableti öğrenci rootlamış. tüm tabletlere gelen mesajda rootlu tabletleri servise gönderin fabrika ayarlarına getirilsin diye, yoksa öğrencilere disiplin suçu vs yapılacağı yazıyordu. bu kapsamda gönderdiğimiz 20 adet tabletten hemen hemen hepsi fabrika ayarlarına döndürülmüş bir şekilde geldi, 2-3 öğrenci için ise aynı işlem için 50 tl servis ücreti isteniyor.

tşk ederim
özelden yazdım.

ademola' Alıntı:
bundara79' Alıntı:

tşk ederim
özelden yazdım.

ademola hocam mümkünse bize de özelden yazabilir misiniz?

wertyu6' Alıntı:
hocam tab 5 ler için orjinal rom u indirdim 1 dk da yükleyip hallediyorum kendim,

tab 4 lerde de aynı şey yapılabilir diye düşünüyorum ama bizde tab 4 olmadığı için hiç araştırmadım.

Hocam tab-5 lerin romunu nerden buldunuz? Mümkünse paylaşma (özelden) imkanınız var mı? Yazılımsal sorunlar için servise yollamamıza gerek kalmazdı sayenizde.

ThatBeatsAll' Alıntı:
wertyu6' Alıntı:

Hocam tab-5 lerin romunu nerden buldunuz? Mümkünse paylaşma (özelden) imkanınız var mı? Yazılımsal sorunlar için servise yollamamıza gerek kalmazdı sayenizde.

tamam hocam paylaşırım.

wertyu6' Alıntı:

zahmet olmazsa bende isterim hocam, teşekkürler

Arkadaşlar bize henüz tablet gelmedi de o yüzden çok da tabletten anlamıyorum ama rom yükleyince rootlanmış olmayacak mı?

hocam rom ları özelden paylaşırsanız memnun olurum. (açık paylaşmaya karşıyım)

Hocam müsait olduğunuz bir zaman bende alabilirmiyim her iki rom ları şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar bu root, rom olayı nedir bize de anlatırmısınız açıklayıcı bir makale olsa süper olur

E tab4 için Öğretmen öğrenci romları farklı mı?
Özelden ben de alabilirim

Hocam ben de istemek ve teşekkür etmekle beraber. Bildiğim kadarıyla root yetkisi verilen cihazlarda orjinal rom yüklense dahi root işlemi geri alınamıyor servisler tarafından anlaşılıyor garanti kapsamı dışında kalıyor. Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

Bu kapsamda rootlama suç, romlama sürüm yükseltmesi olduğundan dolayı suç değil anlamı mı çıkıyor?

Geri