Tablet sanki özel tablet ?

Kodla Büyü

xodeda

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadalar bir öğrenci tabletimizde ne google play ne eba çoğu uygulama yok reset attım gelmedi. öğrencinin adı da çıkmıyor.
buna ne yapılabilir.

bizde de bir tablet bu şekilde. Sanırım yazılım yüklenmesi yapılmamış. Arıza kaydı gireceğim ben. Ona bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Fatih tabletin rom'unu yükleyecekler içine.

bu tablet kutusundan çıktığında aktifmiş. kimsenin adına kayıtlı değil.
arıza bildiriminde bulunamıyorum. okul tableti olarak seçiyorum. ........ sistem yöneticinize başvurunuz diye hata veriyor.
anlamadım.

Ben öğretmen tabletinde başka bir sorunla karşılaştım. Arıza kaydı açtım hala gelip tableti alan olmadı.

bu sene görevlendirmelerimiz bir kaç gün gecikti. tabletleride ben başlamadan dağıtmışlar. vali falan gelmiş gösteriş olsun diye dağıtılmış tabletler. şimdi bende tek tek gelen öğrencilerle uğraşıyorum.
bu şekilde olan 2. bir tablet daha getirdi çocuklardan birisi.

arkadaşlar bu şekilde olan tabletin arıza kaydını nasıl girdiniz. öğrenci veya öğretmen adına kayıtlı değil. arıza bildiriminde üç seçenek var öğrenci tableti, öğretmen tableti, okul tableti. öğrenci ve öğretmen tabletlerine arıza kaydı girebiliyorum fakat okul seçince ........ yetkiniz yok sistem yöneticinize başvurun gibi bir hata veriyor

30-40 tabletle başedemiyoruz.400 tabletle ne yapacaz...saçma sapan bir proje bu...Teknoloji çöplüğü olacak...eba desen kıytırık bir site.ögretmen şifresi ile girebiliyor tablete girerken şifre uyumsuz diyor.

Geri