tablet mi notebook mu

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
mrb arkadaşlar. okulda tahta ve tabletlerle ilgili sürekli not tutmam gerekiyor. bunun için tablet almayı düşünüyorum. ancak digger işleri de yapabileceğim bi notebook mu alsam. notebook taşıması zor oluyo. hergün okula getir götür. o yüzden notebook alırsam çok küçük olmalı. acer da var 11 inç ve hafif ancak çok pahalı.2500 felan. ne yapsam acep. siz okula hep notebook mu taşıyosunuz...

Arkadaşlar bi aile dostumuz Bimden Asus markalı memopad almış ve bozuk çıkmış. Alan ve memnun kalan var mı?

Tablet alacaksanız kaliteli olsun. Ben de A-101'den Volar marka tablet aldım. 9 ayda 15 defa arızalandı. En son servisten geldiğinde tekrar bozuldu. Ben de tekrar gönderdim. Bu defa para iadesi istedim. Bakalım ne olacak... :?:

Ev için kullanacaksanız tablet
Okula götürüp gerektiğinde projeksiyona da görüntü aktarmanız gerekiyorsa mecburen VGA ve HDMI çıkışlı notebook ya da netbook almanız gerekecek.

Evinizde ayrıyetten masaüstü ya da sağlam bir dizüstü pc niz varsa Celeron işlemcili bunun gibi ucuz ve hafif bir netbook alabilirsiniz http://www.hepsiburada.com/liste/acer-a ... egoryId=98

Samsung note8 de minihdmi ve flash girişi olduğu için geçiş yaptım. o zamna bu tableti tahtaya bağlayıp görüntüsünü aynen aktarabilirmiyim acaba

Geri