tablet kurulumu

Kodla Büyü

hbbkr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba çalıştığım kurumda tablet yoktu. başka okuldan gelen bir hocamız rica etti . tablet aktivasyonu yapmak istiyorum ama öğrendim ki artık eskisi gibi yapılmıyormuş. fatih projesi saydasından 5.2 nin isosunu indiriyorum ama tablete basıl yukleme yapacağım. flash girişi yok. sarj kablosuyla mumkun oluyor mu

upload_2019-10-4_11-4-55.png
etab 5 i bilgisayara bağladığımda aygıtlar kısmında görünmüyor, bunun için ne yapabilirim.

android_winusb driveri yüklemediniz mi hocam

Son düzenleme:
bilgisayar tableti görmediği için driver yükleyemedim ilk başta orda takılıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 64029 etab 5 i bilgisayara bağladığımda aygıtlar kısmında görünmüyor, bunun için ne yapabilirim.
hocam benim de görünmüyordu yuklemeyi yaptım yalnız dikkat edin usb kablosu orjınal olsun veri aktarımı olmuyor yoksa ben başta onu akıl edemedim biraz uğraştım.

bu arada pil göstergesi var ama miktari yazmıyor ekranda onu nasıl ayarlayabilirm

hocam benim de görünmüyordu yuklemeyi yaptım yalnız dikkat edin usb kablosu orjınal olsun veri aktarımı olmuyor yoksa ben başta onu akıl edemedim biraz uğraştım.

bu arada pil göstergesi var ama miktari yazmıyor ekranda onu nasıl ayarlayabilirm
ayarlar >pil kısmında gösterme seçeneği var.

driver görmüyorsa tablet açıkken usb ile pc ye bağlayın ve tableti kapatın tablet kapanana kadar bekleyin kapanırken driveri kuracak sesini duyabilirsiniz. sonra kabloyu çıkarıp kurulum adımlarına geçebilirsiniz.

sonunda tablete rom atmayı başardım çok sevindim sanırım paylaşmak istedim. yalnız fatihin sitesindeki sürücü dosyasını hiç bir şekilde şekilde tanımadı. driverı tanıtmadan da işlemler başlamamıştı. netten bulduğum farklı bi sürücü dosyasını yükleyince artık kabul etti. dosya boyutu büyük olunca burdan paylaşamadım ama etab-lolipop diye aratınca çıkıyor.

sonunda tablete rom atmayı başardım çok sevindim sanırım paylaşmak istedim. yalnız fatihin sitesindeki sürücü dosyasını hiç bir şekilde şekilde tanımadı. driverı tanıtmadan da işlemler başlamamıştı. netten bulduğum farklı bi sürücü dosyasını yükleyince artık kabul etti. dosya boyutu büyük olunca burdan paylaşamadım ama etab-lolipop diye aratınca çıkıyor.

hocam yüklediğiniz driver'ın linkini atabilir misiniz? aratınca bir çok şey çıkıyor seçemedim aralarından.

Geri