tablet kendini resetliyor

Kodla Büyü

leoahmet353

Site Gezgini
iyi günler arkadaşlar. öğrenci tabletlerinden birinde açılışın hemen ardından general mobile yazısı geliyor ve açılmadan kendini resetliyor. acaba bildiğiniz yapabileceğim bir yöntem var mı? yoksa servise mi göndersem sizlerden fikir almak istedim. fabrika ayarlarına dönme, wipe cache hepsini denedim olmadı.

Geçen forumda biri yazmıştı, ben de ondan öğrenmiştim - gıyabında teşekkür ediyorum.

Etap 5 lerde, tuşların hepsine birden basılı tutuyoruz ( açma +ses açma+sıs kısma )

7-8 saniye basılı tutunca tablet kendini kapatıyor. Kapanınca açma ve ses tutuşuyla her zamanki gibi reset atabiliyoruz.

o zaman herkeste aynı durum söz konusu öğretmen tabletimizde de aynı şey mevcut sürekli general mobile yazısı dönüp duruyor rest atıyor yine dönüyor

aynı durum bizde de söz konusu. Tabletlerin içindeki verileri kurtarma şansımız var mı acaba. bilen deneyen yardımcı olursa sevinirim.

MEB sertifikaları(sertifika.meb.gov.tr) guncelleme ile uzaktan tüm tabletlere yuklemeyi denemişler. Sonuç:güncelleme alan tabletler general mobile ekranında kalıyor.

bu gün 4 tane servise gönderdim.. bilmiyordum genel bir sorun olduğunu.. kendiliğinden düzelirmi..

Geri