Tablet önerisi

Kodla Büyü
Arkadaşlar lise düzeyinde bir öğrencimize okul olarak bir tablet hediye etmek istiyoruz. Öğrencimiz il geneli yapılan kompozisyon yarışmalarında bu yıl çeşitli ödüller aldı. Bir rahatsızlığı var bu sebeple okuldan ayrılıp ameliyat olacak,sonrasında belli bir süre malesef yatağa bağlı yaşayacak.
Öğrencimizi hem başarılarından dolayı ödüllendirmek hemde zorlu tedavi sürecinde zaman geçirmesini sağlayacak bir hediye olsun istiyoruz. Bütçe sınırlı, sınır belirtmemekle beraber müdürümüz okul aile birliği tarafından alınacağını göz önünde bulundurarak birkaç öneri istedi. Vatan yada teknosadan alınacakmış. Sebebini bilemiyorum. Öneri sunabilirseniz,öğrencimiz için en uygun en güzel ne alabiliriz? Şimdiden teşekkürler

Merhaba hocam benim tanıdıklarda olan bir tablet var. Teknosa' da ya da vatanda var mı bilmiyorum? Gayet güzel bir tablet. İyi günler.

Lenovo Tab P11 TB-J606F 4GB 128GB 11" Tablet ZA7R0223T

Samsung A9+ her türlü uzun vadede kullanir.Ben de öğrencime basit bir şey hediye etmiştim sonradan çok utandım güncelleme almıyordu bir işine de yaramamisti.

Teşekkürler hocam, önerilerinizi inceliyorum🙏 bütçemize göre fiyat performans ürünü olan güzel bişey alırız inşallah

Selam 5 - 6000 bandına kadar bana da tablet gerekiyor. 1. terciim Samsung A9+ tı ancak ekranda multi touch hatasından dolayı oyun oynarken; oyunda atıyor-donuyor vs.. sorunlar yaşayan çok var. sanırım kronik sıkıntı. o yüzden eledim.

2. Honor PAD X9 ama onda da google play store sanırım sorunlu yada hiç yok emin olamadım. oğlanlara alacağım bu tableti; onlarda brawl stars oynuyor; indirip kuramazsam bi işe yaramayacak ayrıca google ın Family Link ebeveyn kontrolü de çalışmayacak o yüzden buna da emin değilim.

3.lenovo tab m10 plus ; bunun da internetteki satıcılarından emin olamadım ve işlemcisi de net değil.

lütfen fikri olan, yada fiyat/performansı iyi bir tablet önerisi olan varsa; yazarsa çok sevinirim.

Honor huawei den ayrılalı 3-4 yıl oldu. Tablet google servisleri ile beraber geliyor. Çok yerinde bir tercih olur honor pad x9

Geri