tab 4 ler için f@tih bağlantısı ve eba v sınıf uygulaması

Kodla Büyü

tiredsoldier

Site Gezgini
arkadşlar eba v sınıf uygulaması için tab 5 lerde sıkıntı yok
ama faz 1 deki tab 4 lerde f@tihe bağlayamıyoruz ve root atan oğrenci ve öğretmenlerimizvar.
özetle bu sorunlara çözüm bulabilen varmı.
lütfen root atan kendi çaresine baksın muhabbeti yapmayın çözüm odaklı yaklaşımda bulunalım.

bugun sordugumda fabrika ayarlarına çevirince orjinal haline geliyor dendi.mantıklı geldi.

Yok arkadaşım rootlanan tabletin fabrika ayarlarına dondurduğunda silinen dosyalar gelmiyor 2. Tür formatı bilmiyorum denemedm su 3. Menüyü 4 kez yapıp 2. Menüyü 1 kez yaptığımız versiyonu diyorum.

Neyse konu tam o değil tab 4 le f@tih ağına bağlanan varmı varsa nasıl yaptığı asıl soru bu olsun. Diğeri 2. Asama.

ROM ile de gelmiyor. Direk güncel apk lazım. Toplanmamış tab4 lerde de yok hanı.

servise gönderin bozuk diye..onlar tekrar yazılım atıp eski haline döndürür

only61' Alıntı:
servise gönderin bozuk diye..onlar tekrar yazılım atıp eski haline döndürür

servis bozuk dediğiniz her tablete yazılım yükleyip göndermiyor maalesef. Geçenlerde gönderdiğim bir öğrenci tabletinden yazılım yüklemek için 280 TL ücret istediler.

e-tab 5 ler fatih kablosuz bağlantısını otomatik görürken e-tab 4 lerde bununla ilgili bir durum yok. Yukarıda sorulan asıl soru da bu! Bu tabletler için bakanlığın yeni bir güncelleme yayınlaması lazım ki bunlarda otomatik olarak fatih kablosuzları görebilsin. Bununla ilgili bir günceleme var ise de benim haberim yok. Bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun kalırım...

Geri