Tübitak raporu içindekiler sayfası

Kodla Büyü

kaeii

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba Teknofest kapsamında bir proje için tübitak sorumluluğunda araştırma projesi yapıyoruz. 20 sayfalık bir rapor hazırladık bu raporda içindekiler sayfası da var. Acaba daha önce bu tarz rapor olusturan arkadaşlar içindekiler sayfası oluşturdu mu ? Şöyle bir ikilem de kaldım projeye ait bir şablon mevcut ve mevcut şablonda içindekiler sayfasına dair bir bölüm yok. fakat daha önce yapan arkadaşlar içindekiler sayfası da oluşturmuş Bunun doğrusu nedir ?

Bu yıla kadar içindekiler sayfasını kendimiz oluşturuyorduk ama bu sene yayınlanan teknofest şablonunda İçindekiler sayfası var. Direkt olarak kapaktan sonra yerleştirilmiş ve otomatik hazırlıyor. Rapor bitince güncelleme yaptırmanız yeterli ama sizin şablon farklı ise bilemiyorum.

Arkadaşlar merhaba Teknofest kapsamında bir proje için tübitak sorumluluğunda araştırma projesi yapıyoruz. 20 sayfalık bir rapor hazırladık bu raporda içindekiler sayfası da var. Acaba daha önce bu tarz rapor olusturan arkadaşlar içindekiler sayfası oluşturdu mu ? Şöyle bir ikilem de kaldım projeye ait bir şablon mevcut ve mevcut şablonda içindekiler sayfasına dair bir bölüm yok. fakat daha önce yapan arkadaşlar içindekiler sayfası da oluşturmuş Bunun doğrusu nedir ?
Hocam Teknofest içindeki Tübitak yarışmalarına girecekseniz bunlar araştırma projeleridir. Liseler için kutup araştırması ve iklim değişikliği araştırma kategorileri. Bunlar ise yazdığınız rapor? İçindekiler yok. Teknofest kendi yarışmaları için içindekiler istiyor genelde ama kategoriye format değişiyor onda da. En sağlıklısı rapor şablonunu indirip bakmak.
1710834770804.png

İlgili yarışmayı seçince yarışma dokümanlarında rapor formatı bu şekilde. Yani içindekiler yok.

Son düzenleme:
Geri