Tübitak 4006 için anket

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar okudum okudum ama yanlış mı anladım, Tübitak için araştırna projedi yapmak istiyorum okulumda anket uygulayacağım 27 nisana kadar anketin milli eğitimden ve velilerden iznini alma işini tamamlamalı mıyım? Hatta anketi de o tarihe kadar uygulamış mı olmalıyım? Özgün projeler istiyorlar ya ben okulumuz öğrencilerindeki teknolojik rahatsızlıkları tespit etmek için anket düzenleyeceğim daha önce yapılmış baştan elenir mi yani bu durumda yoksa soruları değiştirmem yeterli mi mesela? İlk defa yapacağız kafamda deli sorular

Tarihlerden kastinizi anlamadım ama bütün adımlardan önce ayse.meb.gov.tr başvurusunu unutmayın sonra başınız ağrımasın. Eğer 27 Nisan başvuru tarihi ise o zamana kadar bitme zorunluluğu olmasa gerek ama ne kadar erken o kadar iyi.

RAM'dan anket izni alıp o izin belgesini yüklüyoruz hocam. Başka araştırma yapacak olan varsa hepsini bir gönderiyoruz. İldeki ar-ge birimine de bilgi veriyoruz onlar takip ediyorlar işleri hızlandırıyorlar. Gelen onayı da sisteme yüklüyoruz

Bizde Tübitak 4006 bilim fuarı için başvuru yapacağız anket uygulayacağımız bir proje için il milli eğitim arge bölümünden izin alınmıyor mu RAM ı yada ayse sistemini yeni duyuyorum hocam

Ayse sistemine biz de giriş yapmıyoruz ama izin için RAM da komisyon karar merci

Tüm bunları ön başvuru tarihinden önce mi yapmalıyız 27 nisan son başvuru tarihi ya

Geri