Superonline internet huawei modem sorun

Kodla Büyü

vehbi86

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba.bugün superonline dan internet baglattim.internette gezmeye başladım.internet, cep telefonundan iyi çekiyor.fakat win8.1 işletim sistemli bilgisayardan iyi çekmiyor.takılma,donma,bekleme....32 bitli win7 de deneyim dedim birde.bu kez iyi calisti internet.acaba modemde mi sorun var bilemedim.google amcaya sordum o da tatmin edici cevap alamadim.başına bole olay gelen varmı .çözumu varsa yazarsanız sevinirim

Windows 8.1 arka planda güncelleme yapıyordur veya eğer torent açıksa birileri senden dosya çekiyordur , eğer bunlar yoksa virüs olabilir , bir antivirüs ile tarat , birde interneti %20 hızlandırmanın çok basit bir yolu var , aşağıdaki linkteki 1. maddeyi uygulamadan önce internet hızını ölç birde 1. maddeyi uyguladıktan sonra ölç farkı göreceksin

http://www.sordum.net/1120/internet-hiz ... rttirilir/

Güncelleme kapalı hocam torrent daha yuklemedim.bittefender var güncel virüs ihtimali yok.win8 64 bit,win7 32 bit ondan şüphelendi işin asli

Bende de Superonline var airties modem. Airties OLMASINA rağmen berbat denecek kadar yavaştı. Bağlantı hızını 16 ya kadar a çıkardık epey hızlandı. Pc de sorun yoksa imkanınız da elveriyorsa arttırın derim.

vehbi86' Alıntı:
Güncelleme kapalı hocam torrent daha yuklemedim.bittefender var güncel virüs ihtimali yok.win8 64 bit,win7 32 bit ondan şüphelendi işin asli
64 bit 32 bit farkı olması çok zor , hatta 64 bit daha bile stabil çalışır , belkide windows kurulum medyalarından biri orjinal diğeri şu çoluk çocuğun sözde modifiye ettiğini sandığı ama gerçekte bozduğu piyasada dolanan Kurulum medyalarındandır , inanın ben aynı kurulum medyası ile formattan formata bile fark olduğuna şahit oldum.

Geri