stres atma köşesi :)

Kodla Büyü

zik_zak

Aktif Üye
hepimizin sorunları var, sıkılıyoruz bunalıyoruz şu veya bu sebepten. Düşünküm ki bu başlıkta canımızı sıkan şeyleri yazsak biraz hafifleyebiliriz :)

Geçenlerde bir arkadaş anlattı, kadının biri çok sorunları varmış ve hep içine atmış, tabi at at nereye kadar kadın müthiş baş ağrılarıyla doktora gidince doktor kadının beynindeki damarların büzüştüğünü söylemiş ve şöyle demiş, "sen neye canını bu kadar sıktında bu hale geldin". Kadın şuanda yatalak halde yaşıyor. Bu hikayelerle çok karşılaşıyoruz ama dinleyince çok etkilendim, Hayatta hiç birşey hayatımızdan sağlığımızdan ve sevdiklerimizden önemli olmamalı bence. Hiç birşeyi içimize atmayalım, ben hemen başlamak istiyorum,

yaşadığım şehir canımı sıkıyor, yapacak hiç birşey yok, bunu kime söylesem eşin yanında diyor, sorunda şurdaki onunda burada canı çok sıkılıyor :) gençliğim gitti burada :(

bende tatile gitmek istiyorum ama nasıl. yaz ortası ramazan ramazan sonrası düğün, nişanlar bir vakit bulsam diyorum

güzel bi köşe olmuş stres yaptığımda yazarım... şuanda çok şükür stres yaptığım bi şey yok gibi... :)

okulda öğrenci olarak kimse yok. aslında ben onlar varken daha mutluymuşum. bakalım tatil nasıl geçecek...

sevmediğim insanları hayatımdan çıkarıp atmak istiyorum ama olmuyor onlarda hayatımın bir parçası oluvermiş....

evet birde o sevmediğimiz insanlar öğretmen arkadaşlarımız olup hergün burun buruna geliyorsak daha da kötü :( bazen hepsini yolasım geliyor, herkes herşeyi ne kadar çok biliyor :verymad:

zik_zak' Alıntı:
evet birde o sevmediğimiz insanlar öğretmen arkadaşlarımız olup hergün burun buruna geliyorsak daha da kötü :( bazen hepsini yolasım geliyor, herkes herşeyi ne kadar çok biliyor :verymad:
öğretmen arkadaşlarımla sorunum yok allaha şükür, ilk görev yerimde müdürüm psikopattı beni çok yıpratmıştı, ona hakkımı helal edeceğimi sanmıyorum. Benimkiler ailemin içinde daha beter yani :cry:

stres atma köşesi işte tam aradığım şey..
sabah sabah haberleri izlemek canımı fena halde sıktı..
kadının bedeninden çeksinler artır o pis ellerinin...
çocuk sayısını belirlerler...sonra kürtaja karışırlar..
ama yeter ama artık
siz önce kadınları bi kendinizden koruyun..
siz öönce kadın cinayetlerini durdurun.. :verymad:
siz önce İNSAN yetiştirmeye izin verin..halkla, insanla uğraşıp durmayın yaaaa..
gerekirse doğum kontrol yollarını ülke genelinde yay,öğret,duyur..
sen eğitimini ver, cahilliği ortadan kaldır..ülkede gerginliği bi yoket
sonra zaten bu tarz şeyler azalır,azalacaktır..
Yaaa Arap ülkelerine dönmüşüz,şeriat yakınımıza kadar gelmişte halaa uyuyoruz..
yapmayın hanımlar ..üzerimizden oyunlar oynanıyor..
kadınla uğraşmayın... :x
sadece EĞİTİN EĞİTİN EĞİTİN..

çokkkkkkkkk sinirliyimmm su sınıf öğretmenlerine deli oluyorum 3- 5 öğrencileri gelmiş bt sınıfına yollayıp kendileri öğretmenler odasında çay sohbet muhabbet :verymad: :verymad: birde müdür yard. gelipp ooooo bunların hepsi oyun oynuyor niye oynatıyosun diyor napayım yani oturup ders mi anlatayım okulda hiç bir ders işlenmezken adam bilgisayar dersinin işlenmemesine şaşırıyor :verymad: başka zaman sorsan boşver dersi der :verymad:

zik_zak' Alıntı:
bridget' Alıntı:
@zik-zak hangi şehirdesiniz hocam :?:

muştayım hocam

Fırsat yaratmaya çalışın hocam. Kalede çay içmeye çıkın, Varto'ya balık yemeye gidin. Kışın mutlaka kar kayağı yağmaya gidin. sanırım 10 tlye kayak takımı kiralayabileceğiniz tek yerdir Türkiye'de. Sinema biletleri de çok ucuz. Halk eğitimde fotoğrafçılık kursu var mı? Onların bedava gezileri var. Hem doğa yürüyüşü yapmış oluyorsunuz hem de en güzel yerleri gezdiriyorlar. Tadı damağınızda kalır. Tatvan'a gidin, göl kenarında yürüyüş yapın. Düş sokağı sakinlerinin solisti bile gelmişti Muş'a. Böyle etkinlikleri kaçırmayın. 101 öğrenin, parkta oynayın :D O taraflardayken mutlaka bir doğu turu yapın. Urfada yemek yemeden, Ağrı-Doğubeyazıtta İshakpaşa Sarayını görmeden gelmeyin. :)
Umarım biran önce gönlünüzdeki yere tayininiz çıkar.

snotra' Alıntı:
zik_zak' Alıntı:
bridget' Alıntı:
@zik-zak hangi şehirdesiniz hocam :?:

muştayım hocam

Fırsat yaratmaya çalışın hocam. Kalede çay içmeye çıkın, Varto'ya balık yemeye gidin. Kışın mutlaka kar kayağı yağmaya gidin. sanırım 10 tlye kayak takımı kiralayabileceğiniz tek yerdir Türkiye'de. Sinema biletleri de çok ucuz. Halk eğitimde fotoğrafçılık kursu var mı? Onların bedava gezileri var. Hem doğa yürüyüşü yapmış oluyorsunuz hem de en güzel yerleri gezdiriyorlar. Tadı damağınızda kalır. Tatvan'a gidin, göl kenarında yürüyüş yapın. Düş sokağı sakinlerinin solisti bile gelmişti Muş'a. Böyle etkinlikleri kaçırmayın. 101 öğrenin, parkta oynayın :D O taraflardayken mutlaka bir doğu turu yapın. Urfada yemek yemeden, Ağrı-Doğubeyazıtta İshakpaşa Sarayını görmeden gelmeyin. :)
Umarım biran önce gönlünüzdeki yere tayininiz çıkar.

hocam siz muşta bulundunuz galiba :) bunların çoğunu yaptım ama 4. sene sonunda sıkmaya başladı artık, napalım hayırlısı....

Geri