Steam Oyunları

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar trendyolda resimdeki gibi birşey gördüm oyunların içeriğini araştırdım ama burdakinde hangileri var anlayamadım daha önce alan var mı?7 yaş için uygun olur mu alsam?

Ekli dosyalar

• 1196BF55-6ADD-435B-8D58-9173AEB005D8.png
    1196BF55-6ADD-435B-8D58-9173AEB005D8.png
    454.5 KB · Görüntüleme: 50
Arkadaşlar trendyolda resimdeki gibi birşey gördüm oyunların içeriğini araştırdım ama burdakinde hangileri var anlayamadım daha önce alan var mı?7 yaş için uygun olur mu alsam?
hocam bu steam cüzdan kodu. Bunu satın alırsanız (ki 10TL'den ucuz değilse almayın) Steam hesabınıza 10 tl bakiye yükleyebileceğiniz bir kod veriyorlar size. Steam kütüphanesinden satın alıyorsunuz. Oyunlar için steam'e bakmalısınız. Link: https://store.steampowered.com/search/

Başta cüzdan kodundan ucuz değilse almayın dedim çünkü steam üyeliği alıp hesabınıza girdiğinizde istediğiniz oyunu seçip direkt kredi kartı ile alabilirsiniz. Başka birisine gönderecekseniz oyunu seçip bir başkasına hediye olarak da satın alabilirsiniz. 7 yaş için uygun olan oyunlar kadar uygun olmayan oyunlar da bolca var. O yüzden doğrudan bakiye vermek çok uygun olmayabilir.

Bir de kredi kartımı kullanmak istemem derseniz benim hesabımda yüklü bakiye var. Oyunu seçin bana havale yaparsınız ben istediğiniz hesaba oyunu hediye edebilirim ek bir seçenek olarak :D

Şimdi anladım Hocam çok teşekkürler

QUOTE="omd, post: 1900727, member: 1018"]hocam bu steam cüzdan kodu. Bunu satın alırsanız (ki 10TL'den ucuz değilse almayın) Steam hesabınıza 10 tl bakiye yükleyebileceğiniz bir kod veriyorlar size. Steam kütüphanesinden satın alıyorsunuz. Oyunlar için steam'e bakmalısınız. Link: https://store.steampowered.com/search/

Başta cüzdan kodundan ucuz değilse almayın dedim çünkü steam üyeliği alıp hesabınıza girdiğinizde istediğiniz oyunu seçip direkt kredi kartı ile alabilirsiniz. Başka birisine gönderecekseniz oyunu seçip bir başkasına hediye olarak da satın alabilirsiniz. 7 yaş için uygun olan oyunlar kadar uygun olmayan oyunlar da bolca var. O yüzden doğrudan bakiye vermek çok uygun olmayabilir.

Bir de kredi kartımı kullanmak istemem derseniz benim hesabımda yüklü bakiye var. Oyunu seçin bana havale yaparsınız ben istediğiniz hesaba oyunu hediye edebilirim ek bir seçenek olarak :D[/QUOTE]

• Beğen
Tepkiler: omd
Geri