Stajer öğrencilerin okul deneyimi

Kodla Büyü

i.d.

Seçkin Üye
Seçkin Üye
>Arkadaşlar bana bu senee 12 yani 2 grup stajer öğrenci geliyor. bunlar için üniversite ücret veriyor.
Benim merak ettiğim iki grup içinde ücret alabilir miyim. Yoksa sadece bir grup için mi
cret verilir.
acilen cevap verebilir misinz?

Sadece bir ücret alabiliyorsunuz diye biliyorum hocam. Ben bir kere iki grup almıştım bilmeden, tek ücret ödediler.

bizdede idare kendi adını yazıyor iki grubun parasını vermezler diye.

isterse ikişerden 5 grup gelsinler. aynı üniden olunca tek ücret yatar. bana da geçen dönem 12 öğrenci 2-3 gün geldi ama ayrı para diye bişey yok.

Hocam toplamda haftada 10 saate kadar alabilirsiniz. 1 grup 2 grup diye bir şey olmaz. Diyelimki 1. gurup 6 saat dersinize giriyor 2. grupta 6 dersinize giriyor bunun 10 saatini alabilirsiniz. 4 saat fahri olur.

Hocam her öğrenci başına haftalık bir ekders alırsınız.
Stajlar 10 hafta sürer.
Yani 5 Öğrenci varsa
5*10=50 saat ek ders alırsınız.

karaserver' Alıntı:
Hocam her öğrenci başına haftalık bir ekders alırsınız.
Stajlar 10 hafta sürer.
Yani 5 Öğrenci varsa
5*10=50 saat ek ders alırsınız.

hocam öle şey mi olur yönetmeliği bir inceleğin. Öğretmenin haftalık en fazla 10 saat alabilir öğrenci başına staj ücreti ödenmez.

valla bende 12 adet var, matematik öğretmeni tek stajerle aynı ücreti almış benle

hocam bana geçen sene Y.T.Ü.den bir grup geldi fakat ne bana para yattı, ne de üniversitedeki sorumlu hoca müdürümüze evrak imzalatmak için geldi. Bu sene yine aynı üniversiteden 4 öğrenci geldi staj için; ben kabul etmedim fakat kıramayacağım bir idarecimiz rica edince kabul ettim. Bu sene olsun paramı almak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşlar stajyer öğrencileri kabul etmeme gibi bir durumumuz var mı ? :eek: bize sormadan stajyerlerin var dediler ve derse geldiler :shock:

Geri