SSD ler ne zaman gelecek?

Kodla Büyü
Arkadaşlar okulum faz1. SSD lerin ne zaman geleceğini kimden öğrenebilirim. Yarıyıl tatilinde akıllı tahtaları kurup ikinci döneme hazır etmek istiyorum. Bilginiz var mı?

İl koordinatörünüze sorarsanız daha doğru bir cevap alırsınız.
Tatilde de tatilinizi yapın, dinlenin. Okul açılınca halledersiniz. Hasar hocanın imajlama yöntemi ile kısa sürede iş biter.

Arkadaşlar okulum faz1. SSD lerin ne zaman geleceğini kimden öğrenebilirim. Yarıyıl tatilinde akıllı tahtaları kurup ikinci döneme hazır etmek istiyorum. Bilginiz var mı?
Hocam yeni duydum. Faz1 tahtalara SSD mi gelecek. Biz kendimiz okul olarak SSD takacaktık Faz1 tahtalara

SSD ler yakın zamanda size ulaşır hocam. Bakanlık da 3 Şubat tarihine yani okul başlayıncaya kadar bu işin tamamlanmasını istiyor. Hangi il olduğunuzu bilmiyorum ama il veya ilçenize sorun muhtemelen bu hafta içinde elinize ulaşacaktır.

Eski HDD’leri verdik, 240GB SSD’leri aldık. PARDUS ETAP yüklü geldi. Artık Windows’a byyy deme zamanı geldi sanırım.

Son düzenleme:
Eski HDD’leri verdik, 240GB SSD’leri aldık. PARDUS ETAP yüklü geldi. Artık Windows’a byyy deme zamanı geldi sanırım.

Etap kullanmaya devam mı edeceksiniz yoksa win7 imajı mı yükleyeceksiniz hocam. 2. dönem başı gibi bize de gelecektir. SSD ler için sözleşme yapıldığı için soruyorum. Bu eski HDD okula mı kalıyor yoksa gerçekten teslim mi ediliyor. ? Vermemeyi düşünüyorum. ET ile ilgilenen okuldaki kişi benim. Bunlar bana sorulacak. Birçok arkadaşa da.Saygılar.

Etap kullanmaya devam mı edeceksiniz yoksa win7 imajı mı yükleyeceksiniz hocam. 2. dönem başı gibi bize de gelecektir. SSD ler için sözleşme yapıldığı için soruyorum. Bu eski HDD okula mı kalıyor yoksa gerçekten teslim mi ediliyor. ? Vermemeyi düşünüyorum. ET ile ilgilenen okuldaki kişi benim. Bunlar bana sorulacak. Birçok arkadaşa da.Saygılar.
Eskileri istiyorlar hocam. Aldığınız SSD leri ve Eski HDD leri Seri Numaraları ile birlikte tutanakla alın verin. Bir sorun yaşamazsınız.

Windows kurmayacağım, ETAP kullanacağız. Eski SSD leri tutanak düzenleyip teslim ettik.
Okulumuzdaki öğretmenler PARDUS’u kullanmaya başladılar. Zamanla alışacaklardır. Eğitim için de http://www.etap.org.tr/egitim/story_html5.html?lms=1 linkindeki temel eğitime yönlendirdik.

Geri