Sorumluluk sınavları da mı test olmayacak

Kodla Büyü

pointer

Aktif Üye
malumunuz bu yıl sınavlar test olmayacak dendi, peki sorumluluk sınavlarını ne yapacağız bir bilgi var mı

Hocam bizim okul özelinde konuşuyorum, kimse test yapmadı yeni yönetmelikten ötürü.

Edit: Yönetmeliğe baktım şimdi, sorumluluk sınavları ile ilgili hiç bir madde yok. Sorumluluk sınavlarında da aynı maddeler geçerli mi? Zannetmiyorum. Mesala Edebiyat sınavında okuma,yazma,dinleme sınavları yapılacak mı sorumlulukta, yapılmayacak.

Son düzenleme:
Hocam bizim okul özelinde konuşuyorum, kimse test yapmadı yeni yönetmelikten ötürü.

Edit: Yönetmeliğe baktım şimdi, sorumluluk sınavları ile ilgili hiç bir madde yok. Sorumluluk sınavlarında da aynı maddeler geçerli mi? Zannetmiyorum. Mesala Edebiyat sınavında okuma,yazma,dinleme sınavları yapılacak mı sorumlulukta, yapılmayacak.
Sorumluluk sınavlarında öğrenci, okuduğu yılın müfredatından sorumlu olur. O nedenle bu yıl sorumluluğu olan öğrencilerde TDE sınavında okuma, dinleme, konuşma alanlarında değerlendirme yapılmayacak. Ama bu senenin müfredatından sorumluluğa kalacaklarda bu alanlarda da değerlendirme yapılacaktır.

Geri