Sorumluluk Sınavı Örneği

Kodla Büyü

SevtapEmre

Üye
Hocalarım merhaba Anadolu lisesinde ilk defa çalışıyorum sorumluluk sınavı verildi ama geçen sene derslerine ben girmemiştim elinde sorumluluk sınavı örneği olan var mı nasıl yapılacağı hakkında da çok bilgim yok

hocam tüm müfredattan soru soracaksınız. Klasik olacak. Kağıdın en altına komisyon üyelerinin ve müdürün imzası açılacak, imzadan sonra kağıtlar çoğaltılacak. Sınav sonunda sarf tutanağı, not çizelgesi ve size teslim edilen diğer evraklar doldurulup boş sınav kağıdı, cevap anahtarı ve öğrencilerin sınav kağıdıyla birlikte not çizelgesi hariç tüm evraklar zarfa koyulup kapatılacak.

hocam tüm müfredattan soru soracaksınız. Klasik olacak. Kağıdın en altına komisyon üyelerinin ve müdürün imzası açılacak, imzadan sonra kağıtlar çoğaltılacak. Sınav sonunda sarf tutanağı, not çizelgesi ve size teslim edilen diğer evraklar doldurulup boş sınav kağıdı, cevap anahtarı ve öğrencilerin sınav kağıdıyla birlikte not çizelgesi hariç tüm evraklar zarfa koyulup kapatılacak.
Teşekkür ederim hocam

hocam sizde sınav örneği var mı

Arkadaşlar sınav örneği olan paylaşabilir mi? ilk kez lisedeyim ve sorumluluk sınavında görev alıyorum.

Geri