Sorular Office 2007'den mi 2003'ten mi gelecek???????

Kodla Büyü
Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Office 2007 ile 2003 arasında menülerin yerleşimi ve görünüm açısından çok fark var.

Hocam menülerden soru soracaklarını zannetmiyorum. Şu özellik nerden yapılır deneceğini de. Ama 2003 ten gelir büyük ihtimal.
Madem bütün bıranşları alıyorlar sınava. Çoğu öğretmende 2007 yoktur diye düşünmüşlerdir sanırım.
Yoksa bunu düşünüp elemek için 2007 mi sorarlar ki!!! :!: :? :?

Klavuzda verdikleri tlfnu aradım sordum ama karşıma doğru dürüst bilgisi olmayan biri çıkıyo malesef. Konuyu ona sordum" bence" her ikisinden de gelir diyor adam ya! Kesin bilgi verecek yetkiliye ulaşamadım hayret bişey!!!

Offis den sorulacağını nerden öğrendiniz arkadaşlar. Office sorusu yok. Öğretim becerileri soruları eğitim içerikli olacak.

A+ sorularında çıkacak önemli konulardan bir tanesi.
Donanım, Windows vs. var da office olmazsa olurmu hiç?

CompTia A+ sınavları bilişim teknolojileri temellerini içerir. Ofis soruları buna dahil değildir.

peki meb in CompTia A+ sınavlarını baz alacağını nerden biliyorsunuz meb de bu konulara cevap verebilecek bir yetkiliye şahsen ben ulaşamadım. Öğrenen varsa lütfen paylaşsın arkadaşlar....

Yayınlanan sınav taslağını forumda da yayınlandı. Sınav içeriği açıklanmıştı daha önce.

Arkadaşlar bu a+ nedir ne değildir forumda o kadar çok yazıldı ki hala arkadaşlar officeden soru çıkacak mı diyor ya !!! Ben cevap vereyim office 97 den çıkacak :p

iyi güzel diyosun cemal hocam da bu adamlara güvenmek gelmiyo içimden çünkü verdikleri tlfları aradım özellikle de office çıkcakmı diye sordum çıkacak diyolaryani daha önceki sınavda 1 gün kala giriş şartlarını değiştirmişlerdi nasıl güvencez bilmiyorum. kurumda kimsenin birbirinden haberi yok

ARKADAŞLAR TÜM FORUMU İNCELEDİM BENCE SORULARDA O KADAR ZOR OLMAYACAK NİTEKİM SEÇİCİ OLACAK BELKİ AMA ÖĞRETMENLERİN HAYATLARINDA HİÇ DUYMADIKLARI ŞEYLERDEN SINAVA GİRECEKLERİNİ ZANNETTMİYORUM. DONANIM MSDOS WİNDOWS OFFİCE İNTERNET YAZARLIK YAZILIMI İLE İLGİLİ SORULAR OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM
TRABZONDAN MUHAMMET

aybarslan' Alıntı:
iyi güzel diyosun cemal hocam da bu adamlara güvenmek gelmiyo içimden çünkü verdikleri tlfları aradım özellikle de office çıkcakmı diye sordum çıkacak diyolaryani daha önceki sınavda 1 gün kala giriş şartlarını değiştirmişlerdi nasıl güvencez bilmiyorum. kurumda kimsenin birbirinden haberi yok

Siz çalışın office biz eğiticiler çalışmıyoruz :)

arkadaşlar office 2007 çünkü eğiticilerin ilk görevlerimden bir tanesi kendilerini geliştirmesi ona göre bilginiz olsun... kaynak: egitek

Amaaan vazgeçicem artık ya. Bu ne böyle ya. Kardeşim şu şu konulardan çıkacak diyen yok mu ya? Biz öğrencilere böyle mi yapıyoruz? (Yapıyorduk :) ) Bence de ofis falan olmayacak gibi geliyo. A+ mış :)

office var ,office yok! hala bunu tartışıyoruz. A plus sorular ve ing anlatım verildi pdf olarak. Orada office yok! Arkadaşlar A+ dan bahsediyoruz office ile ne alakası var.
office 2007 çoğu öğretmende yokmuş diyor bir arkadaşımız ? çok komik olaya bu mantıkla yaklaşılabilirmi?
Dünyada bu işin standardı belli. Office yok! rahat olun.
Öğretim becerilerinin içeriği ise tartışılabilir. Bence kpss kitaplarındaki öğretim teknik ve yöntemleri konusu bu kapsam içeriasinde. Bilgisayar destekli eğitimden ağırlıklı soru geleblir.
saygılar...

Geri