Sony Nex-5N fotoğraf makinesi

Kodla Büyü

gmaslan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar dslr bir makine alayım dedim. Araştırmalarım beni nikon d90'a götürdü. ama açıkçası ben tembel biriyimdir, o makine ağır diye yanımda taşımam. hafif ama dslr kalitesine yakın makineleri araştırırken sony çıktı karşıma. Fotoğraçılıkla uğraşan arkadaşlardan bilgi alabilir miyim? Başlangıç için bu makine uygun mu?

http://www.sony.com.tr/product/dsb-nex-5/nex-5n#/TechnicalSpecs

ben bu makinayı çok araştırdım hocam gayet güzel makinedir özellikle video için bende bundan almayı düşünüyorum en güzel tarafı boyutudur ama tutuşu diğerleri kadar zevk vermiyo onu sölim birde vizörü yok ve dokunmatik ekran en güzeli sen incele eğer imkanın varsa

ne zormuş ya bir makineye karar vermek:-( bütün özellikleri olsun, hafif olsun, ucuz olsun...olsun da olsun. çok şey istiyorum galiba

Eşim Nex 5nk yı almış, şimdi heyecanla yurtdışından dönmesini bekliyorum. Beğenirsem buradan haber veririm, almak isteyenler için.

Gozunuz aydin 5n efsanedir, manuel olayini severseniz ucuz bir adaptorle cik ucuza manuel de takilabilirsiniz..

canon 550d giriş için yeterli hocam yakından fotoğrafçılıkla ilgileniyorum bende bence 550d yeterli canondan şaşmayın

Geri