Sonunda Bitti : Dijital Pano(BT Sınıf Resimleri)

Kodla Büyü
Re: Bt Sınıfları - Mutluluğun Resmi

s_bote' Alıntı:
loperselim' Alıntı:
Bizim bt sınıfımız da bu :) 20+1 sorunsuz çalışan bir bt sınıfımız var. biz de plastik tabure kullanıyoruz :)

kaç yılından kalmış hocam bunlar :)

Yine idare edecek pcler hocam, exper kasalar, p4 3.0 ve 1 gb ramleri olması lazım o modellerin, faz1 lerin yanında ferrari :)

Başlıktaki paylaşımları görünce hem sınıfları güzelleştirip derleyip toplamak için fikir sahibi oluyoruz, hem de elimizdeki sınıfa şükrediyoruz, @halukk hocam Allah sabrını artırsın.

Re: BT Sınıf Resimleri !

burası da bizim lab

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 903
  • 2.jpg
    2.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 902

Ben de paylaşayım sınıfımı :)

Ekli dosyalar

• IMG_0003.jpg
    IMG_0003.jpg
    209.8 KB · Görüntüleme: 900
  • IMG_0004.jpg
    IMG_0004.jpg
    244.2 KB · Görüntüleme: 899
  • IMG_0005.jpg
    IMG_0005.jpg
    185 KB · Görüntüleme: 899
  • IMG_0006.jpg
    IMG_0006.jpg
    226.3 KB · Görüntüleme: 900
  • IMG_0007.jpg
    IMG_0007.jpg
    201 KB · Görüntüleme: 899
  • IMG_0008.jpg
    IMG_0008.jpg
    244.7 KB · Görüntüleme: 899

alibahadir' Alıntı:
Aydın Nazilli Turan İlköğretim Okulu

2007 Ulaştırma Bakanlığı tarafından kurulup tarafımdan bu hale getirilen BT Sınıfımız. Etkinlikte Okulda Diyabet Eğitimi Programı sunumu yapılırken...

]

Donanım panon çok güzel olmuş hocam.

arkadaşlar, dijital pano bitiyor....

beni oldukça fazla uğraştırdı :)

ufak tefek eksikliklerim var....

bazen içimden, ya bırak uğraşma artık bu eski makinalarla diyen kötü Özgür'ü bir tarafa bırakıp, bitirme aşamasına geldim....

şimdi sıra geldi bu panoda etkinlikler tasarlamaya....

yakın bir zamanda resimleri ve yapılışı ile birlikte paylaşacağım Allahın izniyle....

Kulaklıklarınız nerde arkadaşlar:)
Bir benimkiler de takılı gördüm.Güzel sınıflar çıkıyor ben haziran fotolarını paylaşmıştım.şimdi dev çiçeklerim ve yeni boyanmış haliyle çekerim yine.

Güzel bir etkinlik oluyor.

Bu da görevlendirme olarak gidip geldiğim lise. Vestel 2008

Ekli dosyalar

• CIMG7926_k.JPG
    CIMG7926_k.JPG
    257.7 KB · Görüntüleme: 876
  • CIMG7927_k.JPG
    CIMG7927_k.JPG
    289 KB · Görüntüleme: 876
  • CIMG7928_k.JPG
    CIMG7928_k.JPG
    284.3 KB · Görüntüleme: 875
  • CIMG7930_k.JPG
    CIMG7930_k.JPG
    225 KB · Görüntüleme: 875

41p3r' Alıntı:
alibahadir' Alıntı:
Aydın Nazilli Turan İlköğretim Okulu

2007 Ulaştırma Bakanlığı tarafından kurulup tarafımdan bu hale getirilen BT Sınıfımız. Etkinlikte Okulda Diyabet Eğitimi Programı sunumu yapılırken...

]

Donanım panon çok güzel olmuş hocam.

Teşekkürler Sayın Hocam. Her gittiğim okulda oluşturduğum bir pano...

s_bote' Alıntı:

Valla hocam işimizi fazlasıyla görüyor, herhangi bir sıkıntımız yok çok şükür. Gönül isterdi tabi lcd ekranlarımız olsun, canavar gibi makinalarımız olsun ama yok işte. :)

Bu arada Çizgi Tagem ve Niyazi Bey'e bizler de teşekkürlerimizi iletiyoruz. Emanetleriniz ulaştı :)

Bunlarda benim sınıfım keşke ilk halinide çekip gösterebilse idim

Ekli dosyalar

• P1030663.JPG
    P1030663.JPG
    280.4 KB · Görüntüleme: 860
  • P1030651.JPG
    P1030651.JPG
    215.6 KB · Görüntüleme: 863
  • P1030656.JPG
    P1030656.JPG
    265.9 KB · Görüntüleme: 861
  • P1030661.JPG
    P1030661.JPG
    445.5 KB · Görüntüleme: 860
  • P1030655.JPG
    P1030655.JPG
    187.5 KB · Görüntüleme: 860

loperselim' Alıntı:
s_bote' Alıntı:

Valla hocam işimizi fazlasıyla görüyor, herhangi bir sıkıntımız yok çok şükür. Gönül isterdi tabi lcd ekranlarımız olsun, canavar gibi makinalarımız olsun ama yok işte. :)

quote]

Vatan Sağolsun :)

Panolar sınıf her şey güzelde, masana niye o kadar işkence yaptın. O hoparlörleri çıtalarla masaya vidalamak da bence pek hoş olmamış. Ama diğer tüm materyaller güzel emek var.

En çok özgürgitarım arkadaşımızın bilgi teknolojileri sınıfına üzüleceğim.seneye bt sınıfları kaldırılacakmış.bütçe ile ilgili yazıda artık kesinleşti gibi.Artık Dyned sınıfı mı yapılır bu sınıflar,kütüphane gibi mi kullanılır yoksa tamamen mi dağıtılır bilinmez.( Hocam biz niye bt sınıfına fazla detay yapmadık,dağıtırlar diye :) )

sinirden yazdım sadece..selamlar..

Bu başlık çok farklı bir anlam kazandı, eğer kararlarından vazgeçmezlerse nostalji köşemiz olacak gibi görünüyor :(

Hocam ellerinize sağlık. Sınıfınızın dizaynı çok hoşuma gitti. Yalnız şu üç boyutlu resim panosunu nasıl yaptığınızı merak ettim. Bilgilendirirseniz sevinirim.

ardakurak' Alıntı:
Hocam ellerinize sağlık. Sınıfınızın dizaynı çok hoşuma gitti. Yalnız şu üç boyutlu resim panosunu nasıl yaptığınızı merak ettim. Bilgilendirirseniz sevinirim.

hocam okula ilk atandığım zamanlarda yapmıştım. ( 2.5 - 3 sene önce)

çıtaları resimde gördüğünüz gibi birbirlerine monte ettim. (ince çivilerle)

daha sonra çıtalara matkapla minik delikler açtım. (ipleri geçirebilmek için)

hazırladığım fotoğrafların dört kenarını da deldim. bu deliklere ipler geçirdim...

bu ipleri çıtalardaki deliklere tutturdum....
resim sıralamasını ve seçimini kafanıza göre yapabilirsiniz...

Emeği geçenlere teşekkürler. Çizgi'nin armağanları çok güzel. Özgür hocama da ayrıca teşekkürler.

bu kutu nedir anlayamadım bilişim duvarı cevap kutusu şeklinde olan

Benim lab'da aynen sizin laba benziyor hocam... 60 kişilik mevcutlar ile 11+1 PC ve boyut normal sınıfın yarısı. Projeksiyon yok. 4 aydır bir pano taktıramadık. 21 saat Bilişim dersi, 1 saat rehberlik ve 2 saat teknoloji tasarım dersi, tabi ki bir de formatörlük var. Herşey süper !!!

ssedef' Alıntı:
Benim lab'da aynen sizin laba benziyor hocam... 60 kişilik mevcutlar ile 11+1 PC ve boyut normal sınıfın yarısı. Projeksiyon yok. 4 aydır bir pano taktıramadık. 21 saat Bilişim dersi, 1 saat rehberlik ve 2 saat teknoloji tasarım dersi, tabi ki bir de formatörlük var. Herşey süper !!!
Para toplayın hocam. Ben halk eğitim destekli yada tam gun tam yıl dan kurs acıp 20-25 tl para topluyorum kişi başına.

Sonucta hafta sonu okulu kullanıyoruz. Durumu olmayanları ucretsiz alıyorum.

Halk eğitimde 120-160 tl biz 20-25 tl ye veriyoruz hem ogrencinin işine geliyor hem kuruma ,faydası oluyor.

Bir sürü şey aldık. Yalnız paraya el surmeyin. Ben okulun ihtiyaçlarını alırım öğrenciler kendileri toplar kendileri parayı verir faturasını bana getirirler bende saklarım.

Şimdi pano renkli fotograf kagıdına afişler bastıracagım projeksiyon perdesi aldım hatta okula projeksiyon bile almayı dusunuyorum. Laboratuarda var zaten.

hocam güzel bir fikir.. benim aklımada farklı şeyler getirtti bu resimler.

Bi tavsiye olarak görürsen eğer bana göre o kablolar pek hoş durmuyor. bir kanal ile daha güzel estetik bi görünütü olabilir siyah bantlı kablolar pek güzel durmamış o uzay üssü sınıfına. Sakın yanlış anlama. bi tavsiye benimkisi.. :)

hocam o ne öyle duvarı deldin mi yoksa tornavidayla oydun mu? (ilk resim) ilk gözüme çarpan kısım oydu
valla çok güzel olmuş, zaten her tenefüs öğrenciler bt sınıfı koordinatlarından ayrılmıyor şimdi hiç ayrılmazlar
"bak laa adım var ekran da ortaaaaaaam" :++:

Geri