son uyarımdır

Kodla Büyü

badboys

Seçkin Üye
Seçkin Üye
sınav klavuzunda il ve ilçe milli eğitimlere görevlendirme sınav sonucuna göre olacak diyor.Kontenjana ve puana göre

*******buraya dikkat*****

eski kontenjanı dolduranlar harici demiyo yani eskiler devam edecekmi sorusunu tamamen kapatıyo.herkes sınav sonucuna göre görevlendirilecek ibresi var
eski olupta olayı çantada keklik görenlere duyurulurrrrr

sayın hocam sen kılavuzu bir daha oku bir farklısonuç çıkar ben milili eğitim müdürlügünü aradım merkez ilçede kontenjan 10 ama 9 u dolu 1 kişi alınacak dendi listedede kontenjan 10 diyor şimdi kılavuzamı il milli eğitime mi inanalım

malesef yanılıyorsunuz. Çünkü bakanlıktan formator grubuna email geldi. Öncelik eski eğiticilerin diye açıkça belirtildi.

Ödüm koptu başlığa...

Arkadaşım bakanlıktan gelen yazılar -siz de çok iyi bilirsiniz ki- çoğunluk olarak milli eğitimlerin selahiyetine kalıyor....

Hani bir yazı vardı banka promosyanları ile ilgili bir genelgeydi hatta.... Kaç milli eğitim müdürlüğü ipleyip de parayı çalışanlarına dağıttı?

Muhtemelen işine gelindiği gibi değerlendirilecek sınav sonuçları... Eskilerin tutulduğu müdürlükler de olacak, eskilerin diskalifiye edildiği müdürlükler de...

milli eğitimin söylediği şifai sonuçları bırakın...
benim kaynağım eğitek....
aynı 2 yıllık eğiticilere yaptıkları gibi yapacaklar ve son dakikada görevlendirme yazısında kriter sadece sınav sonuçları diyecekler.İl milli eğitimlere insiyatif bırakılmayacak merak etmeyin.Çünkü eğitek in yyınladığı puan sıralması geçerli olacak...
siz iyi not almaya bakın...

başvuru açıklamasında yeni bilişim formatörleri almak ve formatörlük yapanların bilgi seviyesini ölçmek diye bi yer okuduğumu hatırlıyorum..

badboys !!! Hem sınava girmiyorsun hem ortalığı karıştırıyorsun bu da benim sana son uyarım :)
Başbakanlık ve Ak parti AKİM aracılığıyla eğitekten resmi cevap aldım. Bu bana yeter.!!!

formator ve koordinator grubuna gelen
EGİTEK YAZI 1:
Eğitici Bilgisayar Formatör Öğretmenlerinin Dikkatine;
10-14 Aralık 2008 tarihleri arasında Antalya ilinde il bilgisayar koordinatör öğretmenler için
düzenlenen “Bilisim Teknolojileri Projelerini Değerlendirme Toplantısı”nda ve çesitli zamanlarda bazı
eğitici bilgisayar formatör öğretmenlerle yüzyüze yapılan görüsmelerde, mevcut eğitici bilgisayar formatör
öğretmenlerin söz konusu sınava katılmalarının bu öğretmenlerin görevlendirilmelerini riske sokmayacağı.......
EĞİTEK YAZ 2:
Belirtilen sınavın yapılmasında temel üç Amaç belirlenmistir. Bunlar;
1. Mevcut bilgisayar formatör öğretmenlere ilaveten yeni Eğitici Bilisim Teknolojisi
Formatör öğretmen (EBĐTEFO) adayları belirlemek.
2. Mevcut bilgisayar formatör öğretmenlerle birlikte sınav sonucunda belirlenecek yeni
eğitici bilisim teknolojisi formatör öğretmen (EBĐTEFO) adayları arasından bilisim
teknolojilerinin çesitli uzmanlık alanlarında uzmanlasmıs kadroların belirlenerek,
olusturulacak çekirdek ekiplerin her bir üyesinden eğitim öğretim faaliyetlerinde
eğitmen olarak yararlanmak.
3. Mevcut bilgisayar formatör öğretmenlerin bilgi düzeyini ölçerek, sahip oldukları bilgi
kapasiteleri konusunda eğitim ihtiyacı analizi yapmak ve bunun sonucunda, kendileri
için ihtiyaç duyulacak gelistirme eğitimlerini planlamak.

ARTIK YORUM SİZİN

ebfo45' Alıntı:
badboys !!! Hem sınava girmiyorsun hem ortalığı karıştırıyorsun bu da benim sana son uyarım :)
Başbakanlık ve Ak parti AKİM aracılığıyla eğitekten resmi cevap aldım. Bu bana yeter.!!!

Yav Cemal Hocam burada öyle çok cevap verilecek kişi varki, ben artık sadece bazı yazılanlara gülüyorum, cevap yazma gereği bile yok.
Biz cevap yazdıkça, aksine 50 defa mesaj atılıyor, yani bence hiç gerek yok. İsteğen istediği gibi kabullensin bazı şeyleri...

Geri