son izlediğiniz en güzel film ?

Kodla Büyü
zamana karşı :+1: kesinlikle çok farklı bir film bilim kurgu çok beğendim. biraz konudan bahsedeyim. kolunda süre ile yaşayan insanlar. süresi biten ölüyor. çalışanların maaşı para değil zaman...devamını izleyin görün

bir de başlangıç(inception) :+1: onu da şiddetle tavsiye ederim. yine farklı bir senaryo(bilim kurgu tadında) bu filmde de insanların rüyalarına giriliyor ve bilinç altına yapmasını istediği şeyler yerleştiriliyor.

"son izlediğiniz en güzel film ?" Başlık bi garip olmuş. :)
Son mu? En güzel mi?
Çıkıntılık yapayım.
Buna uygun da bir film tavsiyesinde bulunayım.
100 numaralı adam :)
Başlık için : "Son zamanlarda izlediğiniz en güzel film"

3 idiots tavsiyesi duymakta gına geldi valla :D

Bende Step Up 4:Revolution diyorum eğlenceli görsel :)

Ayrıca tevsiye olarak filmleri düblaj yerine kendi orjinal dilinde birde indirebiliceğiniz en iyi kalitede indirip izleyin artık orjinalden iso yapılmış bire bir blurayler indiriyorum müthiş fark var. tabi bunun içinde bir ses sistemi 5+1...

3 idiot
yerdeki yıldızlar
sarıya boya
ghajini
kahaani
my name is khan

endorfinnn' Alıntı:
"son izlediğiniz en güzel film ?" Başlık bi garip olmuş. :)
Son mu? En güzel mi?
Çıkıntılık yapayım.
Buna uygun da bir film tavsiyesinde bulunayım.
100 numaralı adam :)
Başlık için : "Son zamanlarda izlediğiniz en güzel film"

Son zamanlarda izlediğiniz filmlerden en güzeli.

Bbnet sakini Bollywood takipçisi. Black, 3 idiots, Yerdeki Yıldızlar, My name is Khan tavsiye etmeyeni dövüyorlar:))

lolyone' Alıntı:
zamana karşı :+1: kesinlikle çok farklı bir film bilim kurgu çok beğendim. biraz konudan bahsedeyim. kolunda süre ile yaşayan insanlar. süresi biten ölüyor. çalışanların maaşı para değil zaman...devamını izleyin görün

bir de başlangıç(inception) :+1: onu da şiddetle tavsiye ederim. yine farklı bir senaryo(bilim kurgu tadında) bu filmde de insanların rüyalarına giriliyor ve bilinç altına yapmasını istediği şeyler yerleştiriliyor.

zamana karşı :+1:

ne tarz film izliyorsunuz
benim önereceğim filmler daha çok festival filmleri, bağımsız sinema, ilgilenir misiniz bilmem, yine de yazayım

bin jip ___ kim ki duk
time ___kim ki duk
before the rain___ Milcho Manchevski
Transylvania___tony gatlif
time of the gypsies___Emir Kusturica
Night on Earth ___jim jarmush
Sweeney Todd__tim burton
baran___majid majidi
The Color of Paradise___Majid Majidi
Where is the Friend's Home?__Abbas Kiarostami
open your eyes____Alejandro Amenabar
Den Brysomme Mannen____Jens Lien

lolyone' Alıntı:

:+1:

lolyone' Alıntı:

hocam başlangıcı izlemiştim, tavsiyen üzerine zamana karşıyı da izledim, çok beğendim :)
zevklerimiz uyuyor :)
başka tavsiyen var mı?

tavsiyesi olan?
bugün Rush'ı izledim, güzeldi. tavsiye ederim

uxexes' Alıntı:
old boy
biraz farklı, biraz psikopat, biraz daaaa... ama değişik bir senaryo ben beğendim.

mesajınızı gerilerde görünce yazmadan edemedim bu bahsettiğiniz filmi izlediğimiz bir kaç saat hayata küsmüştük :) şimdi amerikalılar yine çekmiş fragmanlarını görünce bir şok daha yaşamıştım. not izlemeyin :)

Geri