Son günlerde hep sallanıyoruz:(

Kodla Büyü

respective3

Aktif Üye
Simavda meydana gelen depremler nedeniyle sürekli sallanıyoruz.Bu gece yine 4.5 şiddetinde deprem oldu. Allah yardımcımız olsun :(

Hocam Allah yardımcınız olsun inşallah büyük bir deprem olmadan biter, benimde ikinci memleketim simav, haberlerini alıyoruz :(

Van'da durum farklı değilll hemen hemen hergün sallanıyoruzz.. son depremlere baktığımda genelde çoğunlukla KÜTAHYA ve VAN ın adını görüyorum. ve moralim ve psikolojim aşırı bozuluyor diyebilirim lakin KÜTAHYA lıyım ve VAN da görev yapıyorum

bozulmayacak gibi değil hocam o sallanma anında o kadar çaresizce bekliyorsunuz ki anlatılması imkansız bir duygu ancak onu yaşayanlar anlayabilir Allah yardımcımız olsun

Tüm dünya sallanıyor hocam 7-8-9 larla Allah sonumuzu hayretsin.

nişanlım kütahya da ve ben yanında değilim her gün sallanıyor kütahya ben de çaresizce bekliyorum :cry:

Simav'da uzun yıllar ikamet etmiş ve NKAL mezunu biri olarak şunu söyleyebilirim. Türkiye'de meydana gelen küçüklü-büyüklü depremleri takip ederseniz büyük bir kısmının Simav'da meydana geldiğini görürsünüz. Babam teletextten hergün depremleri takip ederdi bir zamanlar ve genellikle Simav olurdu o listede.

Geri