Son egzersiz yönetmeliği elinde olan paylaşabilir mi?

Kodla Büyü

tazika

Aktif Üye
İyi akşamlar arkadaşlar. Bu sene 3 teknofest projesi yapacağız. Proje yap diyorlar arkası boş. Egzersiz açmadan nasıl yapacağız? E egzersiz açalım diyoruz kapsamda galiba teknofest yok bildiğim kadarıyla. 4006 yapılacak mı o da belli değil. Ortaokul bilim yarışması için açayım diyorum onun da prosedürünü bilen varsa paylaşabilir mi? Başvurular daha başlamadı 19 aralıkta başlayacakmış. Şimdiden açabilir miyiz. Açtık diyelim katıldık ama derece alamadık egzersiz paralarını isterler mi? Bilen arkadaşlar bu soruları cevaplayabilirlerse müteşekkir olurum?

Hocam en son sene başında baktığımda bize en yakın olan konu model uçak konusu idi. Artık ders şeklinde değil de konu şeklinde idi. Tabi bir değişiklik olmadı ise.

Ekteki genelgeye göre açılıyor. Bizi ilgilendiren kısım çizelgenin aşağıdaki maddesi, orada da 4006 vs. diye kod belirtilmiyor.

1669569292093.png

Ekli dosyalar

• 17161907_2010-49_nolu_genelge.pdf
    579.5 KB · Görüntüleme: 68
Merhaba hocam. Ben genel olarak her yıl TÜBİTAK Liseler Arası Araştırma Proje Yarışması (2204-A) adı altında açıyorum egzersizi. 2 öğrenci yeterli oluyor. Proje kabul olmasa bile herhangi bir geri ödeme söz konusu değil.

egzersizler için tübitak bağlantılı olması isteniyor. derece alamamanız sorun olmaz.

Hocam, Tübitak Projeleri altında açabilirsiniz. 2204-B için ilana çıkıldığı için ve 2204ler ile ilgili görüş yazısı da var okul açıldığı günden itibaren egzersiz açılabilir diye.2204lwr zaten ilana çıktığı için bunun adına açabilirsiniz. Yada Bilim Olimpiyatları adına,teknofest için yok bildiğim kadarıyla.

4006larda ilana çıkmadığı için egzersiz yok. Ondaki görüş yazısı da 4006lar ilana çıktıktan sonra egzersiz acilabilir diye.

İyi akşamlar arkadaşlar. Bu sene 3 teknofest projesi yapacağız. Proje yap diyorlar arkası boş. Egzersiz açmadan nasıl yapacağız? E egzersiz açalım diyoruz kapsamda galiba teknofest yok bildiğim kadarıyla. 4006 yapılacak mı o da belli değil. Ortaokul bilim yarışması için açayım diyorum onun da prosedürünü bilen varsa paylaşabilir mi? Başvurular daha başlamadı 19 aralıkta başlayacakmış. Şimdiden açabilir miyiz. Açtık diyelim katıldık ama derece alamadık egzersiz paralarını isterler mi? Bilen arkadaşlar bu soruları cevaplayabilirlerse müteşekkir olurum?
hocam teknofest ile ilgili egzersiz buldunuz mu? Hepsi Tübitak ile ilgili tenofest bulamadım

BİLİM OLİMPİYATLARI VE PROJE ÇALIŞMALARI ALANINDA yazarsanız hepsini kapsar hocam. Egzersiz ücretiniz olan haftalık 6 saati de alabilirsiniz.

Geri