Son Dakika ... Maaş Ödemelerinde Yeni Dönem ...

Kodla Büyü

ulutas55

Site Gezgini
Yetkililer yeni bir uygulama üzerinde çalışıyormuş.

Her sınıfa kamera konacak.Bu kamera öğretmenin ders anlattığı zamanı tutup ay sonunda onu maaşa çevirerek ödemesini yapacakmış.

Mesela 20 dk ders anlattın 10 dk soru çözdün son 10 dk öğrencilere yazmaları için zaman verdin.Maaşından 10 dk düşülecek gibi.

Futboldaki topla oynanan süreyi baz alan yetkililer.Haftada 15 saat olan zorunlu ders miktarının aslında daha düşük olduğunu bu sayede öğretmenlerin fazla maaş aldığını topluma göstermiş olmayı planlıyormuş

:p :p :p

ulutas55' Alıntı:
Yetkililer yeni bir uygulama üzerinde çalışıyormuş.

Her sınıfa kamera konacak.Bu kamera öğretmenin ders anlattığı zamanı tutup ay sonunda onu maaşa çevirerek ödemesini yapacakmış.

Mesela 20 dk ders anlattın 10 dk soru çözdün son 10 dk öğrencilere yazmaları için zaman verdin.Maaşından 10 dk düşülecek gibi.

Futboldaki topla oynanan süreyi baz alan yetkililer.Haftada 15 saat olan zorunlu ders miktarının aslında daha düşük olduğunu bu sayede öğretmenlerin fazla maaş aldığını topluma göstermiş olmayı planlıyormuş

:p :p :p
Kesinlikle yapsınlar, buna bile varım benim hakkımı versinlerde napacaklarsa yapsınlar.

O zaman bizim branş biter. Düşünsenize senaryoyu
"Bugün BT öğretmeni bilgisayar başından hiç kalkmadı. Sonuç: Ek ders yok ve %10 maaş kesintisi"

Fazla sürmez bunu da çıkartırlar.

Ondan sonra ;

Hayaldi gerçek oldu

deriz....

:alkis: :alkis: :alkis:

aman diyim arkadaşım böyle orjinal fikirler sunma , birileri ciddiye alır.
zaten "öğretmen" bu memlekette ezilesi bir zümre, haftada 15 saat çalışıp, okulların "yan gelip yatma" yeri olduğunu gösteren üstüne üstlük fazla maaş alıp bütçeyi zorladığımız için en iyisi bizi yunanistana sürsünler!

neden herkesin tek konuştuğu meslek grubu olduk...her şey gözlerine batar oldu...

eeeee' Alıntı:
neden herkesin tek konuştuğu meslek grubu olduk...her şey gözlerine batar oldu...

Hocam farkında değilmisiniz kasıtlı olarak vatandaşın gözünde hedef haline getirilip özelleştirmenin yolunu açmaya çalışıyorlar. Önce bizlerden başladılar, sonra doktorları kattılar. Ama doktorlarda hesap edilmeyen can kaybı ve birlik beraberlik dolu bir tepki vardı. O nedenle bakan doktoruna sahip çıkmak zorunda kaldı. Bide noldu? "Kalabalık camiayız. olur o kadarcık şeyler." dendi.

Hala körü körüne inanan, güvenen meslektaşlarımız var ki bunun olmasıda hayal değil.

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, ''Bu sene, okul kapandıktan sonra 3 hafta süreyle ve eylül ayında okul açılmadan iki hafta önce toplam 5 hafta süreyle, haftada 36 saat olmak üzere 258 bin öğretmenimiz için eğitim programı tertip ediyoruz. Bunu her yıl yapacağız'' dedi. öğretmenlerin 3 ay olan tatilini 2 aya indirdi sayın bakan helal olsun :))

brk123' Alıntı:
Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, ''Bu sene, okul kapandıktan sonra 3 hafta süreyle ve eylül ayında okul açılmadan iki hafta önce toplam 5 hafta süreyle, haftada 36 saat olmak üzere 258 bin öğretmenimiz için eğitim programı tertip ediyoruz. Bunu her yıl yapacağız'' dedi. öğretmenlerin 3 ay olan tatilini 2 aya indirdi sayın bakan helal olsun :))

Gerçekten merak ediyorum. Acaba bakanın danışmanları bakanla kafa mı buluyorlar. Adamı rezil etmek için hergün, yıllardır uygulanan şeyleri yeni icat etmiş gibi gösteriyorlar.

Evde hazırladığım ve okuduğum ödev-yazılı yazılıları nasıl hesaba katacaklar.Beyan mı alacaklar?

Geri