Snow Bros kar adam atari oyunu inceleme

Kodla Büyü

herotürk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
snow-bros-2-647x370.png

Yine bir nostalji oyunu ile sizinle birlikteyiz. Atari salonlarının en çok oynanan oyunları arasında yer alan snow Bos kara adam oyunu diye bilinen oyunu salon oyunları oynayıpta bu oyunu oynamayan kalmamıştır sanırım.

Snow bross oyunun temel mantığı baş kahramanımız ile birlik oyundaki kötü karekterlere ateş ederek onları kar topu haline getirerek yuvarlayarak ölmesini sağlamaktır. Snow bross oyununun en zevkli kısmı ise üt merdivenlere tırmanarak en üsttekini kar topuna çevirip hepsini tek hamle ile yok etmektir. Bunu yapmak her bölümde imkan olmasada bazı bölümlerde yapabilme şansımız olmaktadır. Ben şahsen küçükken bir türlü tamamlayamadığım kar adam oyunu şimdi ise süre ile arkadaşlarımız arasında kim daha önce bitirecek yarışmasına giriyoruz. Oyunda öldürdüğünüz yaratıkların sonucunda kek pasta vb hediyeleri alarak hem puan kazanabilirsiniz hemde özel yetenekler alabilirsiniz. Bu yeteneklerin başında hızlı hareket ve daha büyük ateş etme özelliği gelmektedir.

Snow Bros kar adam oyunu nasıl oynanır?

Space tuşu ile ateş ediyorsunuz.

“c” tuşu ile zıplama gerçekleştriyorsunuz.

Oyunu oynamak için http://yontusu.com/flash-oyunlar/snow-b ... eleme.html

bayramlarda harçlıklarımızı gömdüğümüz atari salonlarında en fazla bu oyunu oynardım. eğlencelidir. sonra bilgisayara düşünce eski zevki vermez oldu.

vay be ne oynardık sana kazandırimi diyenler 90lar ne güzeldi teknoloji ilerledikçe işler kolaylaşınca herşeyin zevki düşmeye başladı şimdi oyun oynamak bedava elde etmek kolay ama benim ozmanki ataride oynadım oyundan aldığım zevkin 3te birini almılardır şimdiki çocuklar

Geri