smart tv tavsiyesi

Kodla Büyü

azze02

Üye
arkadaşlar smart tv almak istiyorum. tavsiyesi olan var mı ? vestelin 47pf9090 modeli nasıldır sizce? teşekkürler

azze02' Alıntı:
arkadaşlar smart tv almak istiyorum. tavsiyesi olan var mı ? vestelin 47pf9090 modeli nasıldır sizce? teşekkürler

Görüntü kalitesi beklentilerini karşıladıktan sonra hepsi iyi diyorum. Geçen yıl kayın pederime 42pf9060 serisinden aldık ben görüntü kalitesini gayet beğendim. Ayrıca dahili uydu alıcısına bisskey girişi yapabiliyorsun. Ekran paneli LG nin .Çift ekran diye almayı düşünüyorsan hayal kırıklıgına uğrayabilirsin çünkü ekranı tam karşıdan izlemezsen görüntüler karışıyor. Bende 47lm660S Lg var şifre girişi yapılamıyor ayrıca bir hd li uydu alıcısı almam gerekiyor ispanya ve azari kanallarından maç izlemek için.
Sana kolay gelsin daha çok kafan ağrır diye düşünüyorum.

Sakın alma uzak dur bende vvar maçlarda dikey çizgiler çıkıyor bütün maç zevkimi batırdı tv

samsung dan şaşma ben kullanıyorum ama modelini tam hatırlayamadım çok araştırma yapmıştım 200 hz aldım bana fazlası ile yetiyor tek dezavantajı usb den film seyrederken srt dosyasındaki türkçe karakterlerini desteklemiyor onları bilgisayarda düzeltip öyle seyretmek zorunda kalıyorum

hocam çok araştır

ama araştırdıkça kafan karışacak

her markanın bazı modelleri sorunllu oluyor onlardan uzak dur

ben yakın zamanda 2 tane aldım

1. si philips. 47 inç smart 3d uydu alıcı özellikleri var. görüntü kalitesi mükemmel. tasarım mükemmel ama menü geçişleri kanal geçişleri çok kötü. sinema maç izlemek için süper

2. tv vestel 42 için. smart yok (pek de kullanmıyorum) 3d yok . görüntü kalitesi güzel. menü geçişleri ve kullanımı çok iyi

Yakın zamanda bende almayı planlıyorum. 2015 modeller gelsin ona göre karar vericem. Benim aklıma takılan tvler;

1. Sony 55w815B veya 55w805B
2. Philips 55PFS8109
3. Samsung 55 H 6870 Curved

Niyetim hazirandan sonra 2015 model almak.

saraci41' Alıntı:
Yakın zamanda bende almayı planlıyorum. 2015 modeller gelsin ona göre karar vericem. Benim aklıma takılan tvler;

1. Sony 55w815B veya 55w805B
2. Philips 55PFS8109
3. Samsung 55 H 6870 Curved

Niyetim hazirandan sonra 2015 model almak.

hocam bende 55" televizyon araştırıyorum birkaç gündür.
Siz hangisini aldınız memnunmusunuz?

Geri