Sketch up yardımı!

Kodla Büyü

tuana1981

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
342
Arkadaşlar öncelikle bu programla tanışmamın baya geç olduğunu üzelerek söylemek istiyorum. Bilgisayarcılar olarak birbirimize böyle programların tanıtımını yaparsak herkes için daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Sorum şu: hazırlamış olduğum çalışmamı siteye atmak istiyorum, yalnız 4 farklı açıdan kamera görüntüsü (sahne) alarak bu görüntüyü oluşturmak istiyorum. Bunu gerçekleştirdim -sahne- kısmından, yalnız görüntü netliği çok iyi değildi, bu netliği nasıl arttırabilirim. Yaptığım çalışmam da bu..
 

Ekli dosyalar

  • LOJMAN-OKUL-PANSİYON-SPOR SAL-2023-13.jpg
    LOJMAN-OKUL-PANSİYON-SPOR SAL-2023-13.jpg
    338.7 KB · Görüntüleme: 501
Mesajlar
8
Hocam Merhaba;
Sketch up dersi veriyor musunuz. Ben bir gruba anlatıyorum şu an; yıllık plana ihtiyacım var, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
 

kerasus

Aktif Üye
Mesajlar
247
hocam bene bu programla uğraşmıştım biraz ama işin biraz kolayına kaçmışım galiba ben çizimi istediğim açıya çevirip printscreenle resmini çekmiştim hem istediğim kadar sahnem oldu hemde jpg formatında sonradan bunları birleştirip swf veya gif yapma şansım oldu.
birde masaüstü ekran kaydedicileri ile videosunu oluşturabileceğim aklıma geldi bayada iyi oldu en azından istediğim yerde açıp izleyebiliyorum.

not: Program içerisindan direkt animasyon olarak kaydetmeyi bilmiyorum eğer böyle bi secenek varsa bilgilendiriseniz sevinirim.
 
Üst